B. Leverkusen | 1:3 | Werder Bremen |
|
|
E. Frankfurt | 1:0 | 1.FC Nürnberg |
|
|
Bayern München | 6:0 | 1.FSV Mainz 05 |
|
Arm. Bielefeld | 3:1 | VfL Bochum |
|
|
SC Paderborn | 3:1 | FC Ingolstadt |
|
Energie Cottbus | 0:2 | Karlsruher SC |
|
|
E. Braunschweig | 3:0 | SV Meppen |
FC Fulham | 1:2 | FC Liverpool |
|
|
FC Everton | 2:0 | FC Chelsea |
|
SD Eibar | 1:2 | Real Valladolid | ||
Esp. Barcelona | 0:1 | FC Sevilla |
|
|
FC Valencia | 0:0 | FC Getafe | ||
FC Villarreal | 3:1 | Rayo Vallecano |
|
|
Betis Sevilla | 1:4 | FC Barcelona |
|
FC Ordino | 4:0 | FC Encamp | ||
Sant Julia | 2:1 | UE Santa Coloma | ||
FC Santa Coloma | 1:1 | UE Engordany | ||
IC d'Escaldes | 2:1 | Lusitanos |
Genua CFC | 2:0 | Juventus Turin |
|
|
Atal. Bergamo | 1:1 | Chievo Verona | ||
FC Empoli | 2:1 | Frosinone | ||
Lazio Rom | 4:1 | Parma Calcio | ||
SSC Neapel | 4:2 | Udinese Calcio | ||
AC Mailand | 2:3 | Inter Mailand |
|
Toulouse U19 | 2:0 | FC Tours U19 | ||
Montpellier U19 | 2:0 | Olymp. Lyon U19 | ||
St-Étienne U19 | 3:2 | LOSC Lille U19 | ||
Bordeaux U19 | 1:0 | RC Lens U19 |
Olympique Lyon | 3:2 | Montpellier | ||
Stade Reims | 1:0 | FC Nantes | ||
G. Bordeaux | 1:1 | Stade Rennes |
|
|
Paris SG | 3:1 | Ol. Marseille |
|
Ufa II | 1:0 | Akhmat II | ||
Loko Moskau II | 1:3 | Krasnodar II |
FK Ufa | 0:1 | Akhmat Grozny | ||
Lok Moskau | 1:0 | FK Krasnodar | ||
Spartak Moskau | 1:1 | Zenit S-Pb |
Sturm Graz | 1:0 | Austria Wien |
|
|
Rapid Wien | 2:2 | TSV Hartberg |
|
|
SKN St. Pölten | 0:1 | SV Mattersburg | ||
SCR Altach | 1:2 | LASK |
|
|
FC Wacker | 0:2 | RB Salzburg |
|
|
Wolfsberger AC | 2:2 | Admira Wacker |
Quick DH | 1:1 | ADO '20 | ||
VV GOES | 4:1 | OJC Rosmalen | ||
Westlandia | 3:2 | SV OSS '20 | ||
Blauw Geel '38 | 3:0 | Quick '20 | ||
TEC | 0:2 | USV Hercules | ||
OFC Oostzaan | 1:0 | EVV Echt | ||
Dongen | 0:2 | JVC Cuijk | ||
HSC '21 | 3:2 | HBS |
Kayserispor U21 | 0:1 | Basaksehir U21 | ||
Bursaspor U21 | 1:1 | Galatasaray U21 | ||
Y. Malatya U21 | 2:2 | Ankaragücü U21 | ||
Antalyaspor U21 | 3:0 | Alanyaspor U21 |
Y. Malatyaspor | 3:1 | Ankaragücü |
|
|
Kayserispor | 1:1 | Basaksehir |
|
|
Bursaspor | 2:3 | Galatasaray |
|
VVV-Venlo | 0:1 | PSV Eindhoven |
|
|
AZ Alkmaar | 1:0 | Ajax Amsterdam |
|
|
FC Groningen | 1:0 | ADO Den Haag | ||
Excelsior | 0:2 | PEC Zwolle |
FC Basel | 2:2 | BSC Young Boys |
|
|
FC Thun | 1:1 | FC Luzern |
|
|
FC Zürich | 2:1 | Neuchâtel Xamax |
Astra Giurgiu | 0:2 | FCSB |
Gaz Metan | 2:1 | FC Dinamo |
Dundee FC | 0:1 | Celtic Glasgow |
Spcl. Silvolde | 1:4 | AWC | ||
RKHVV Huissen | 0:3 | SDO Bussum | ||
VV Hoogeveen | 3:2 | De Bataven | ||
Be Quick 1887 | 4:1 | RKZVC | ||
RKVV DEM | 1:0 | Fortuna Worm. | ||
Purmersteijn | 1:0 | Hoogland |
Vlissingen | 0:0 | RKAVV | ||
SV Meerssen | 1:3 | VV Gemert |
Desna Chernigiv | 0:1 | PFK Lviv | ||
Karpaty Lviv | 1:1 | FK Mariupol | ||
Olimpik Donetsk | 1:2 | Dynamo Kyiv |
OFI Kreta | 2:0 | APO Levadiakos | ||
Atromitos Athen | 0:1 | AEK Athen | ||
Panathinaikos | 0:3 | Olymp. Piräus | ||
Panionios | 1:0 | AO Xanthi |
Volos NPS | 3:0 | AE Sparti | ||
Iraklis | 2:1 | Aittitos Spaton | ||
Ap. Larisas | 0:1 | AE Karaiskakis | ||
Panachaiki | 2:2 | Doxa Dramas | ||
Apollon Pontou | 1:0 | Eginiakos | ||
Ergotelis | 4:1 | PASA Irodotos |
Eendracht Aalst | 2:2 | RFC Lüttich | ||
FC Knokke | 0:2 | KSK Heist |
La Louvière | 2:1 | RE Durbuy | ||
Francs Borains | 1:1 | UR La Louvière | ||
FC Ans | 3:1 | Waremme | ||
URSL Visé | 1:0 | RE Acren |
KVC Winkel Sp. | 2:1 | FC Gullegem | ||
SK Londerzeel | 1:0 | Olsa Brakel | ||
KRC Harelbeke | 1:0 | KRC Gent | ||
KFC Eppegem | 0:2 | KVK Westhoek |
Royal Cappellen | 1:0 | KFC Turnhout | ||
Bocholt VV | 0:1 | Hoogstraten VV |
Bohemians 1905 | 0:0 | SFC Opava | ||
Pribram | 0:2 | Slavia Prag |
Aalborg BK | 3:1 | Aarhus GF | ||
Vendsyssel FF | 0:1 | Nordsjaelland | ||
FC Midtjylland | 2:1 | SönderjyskE | ||
Odense BK | 1:0 | Randers FC | ||
Esbjerg fB | 2:1 | Vejle BK | ||
AC Horsens | 1:3 | Bröndby IF | ||
FC Kopenhagen | 3:1 | Hobro IK |
Partizan U17 | 1:1 | Roter Stern U17 | ||
Spartak U17 | 2:1 | Sloboda U17 | ||
Vojvodina U17 | 4:1 | OFK Belgrad U17 | ||
Zemun U17 | 0:2 | Čukarički U17 |
Rad Belgrad | 0:3 | Roter Stern | ||
Mladost | 3:1 | Vozdovac | ||
Vojvodina | 0:0 | FK Cukaricki |
HNK Gorica | 1:2 | Dinamo Zagreb | ||
HNK Rijeka | 3:1 | NK Osijek |
JS Hercules | 0:2 | FC Inter |
Ilves U19 | 3:0 | RiPS U19 |
FC Hieho | 1:0 | FC Jokerit | ||
Mäntän Valo | 0:14 | HJS |
Piast Gliwice | 2:1 | Miedz Legnica | ||
Zaglebie Lubin | 0:0 | Arka Gdynia | ||
Wisla Krakau | 3:2 | Cracovia |
Vitosha | 0:3 | Loko Plovdiv | ||
Dunav | 1:1 | Cherno More | ||
Slavia Sofia | 0:1 | Etar |
Ludogorets II | 0:1 | CSKA 1948 | ||
Pirin | 1:2 | Kariana Erden |
NK Aluminij | 4:0 | Rudar Velenje | ||
ND Gorica | 2:1 | NK Domzale |
Titus Petingen | 2:1 | CS Fola Esch | ||
E. Ettelbrück | 0:0 | Vict. Rosport |
Dunajska Streda | 1:1 | Ruzomberok |
SV Olbernhau | 13:00 | Pirna-Copitz | ||
FSV Neusalza-S. | 7:0 | Empor Glauchau | ||
Germ. Mittweida | 2:1 | FC 1910 Lößnitz |
FC Gießen II | 3:0 | DJK Flörsheim | ||
Schwanheim | 3:1 | SG Kinzenbach | ||
TSG Wörsdorf | 0:3 | SV Bauerbach | ||
TSV Bicken | 3:1 | FC Waldbrunn | ||
FC Dorndorf | 3:0 | SV Zeilsheim |
U. Schönebeck | 0:3 | SV Westerhausen |
TSV Buch | 2:2 | SpVgg Selbitz | ||
1.FC H'aurach | 0:0 | FC Coburg |
Breuningsweiler | 3:3 | FSV Hollenbach |
SV Lemwerder | 2:5 | Woltmershausen | ||
OT Bremen | 2:1 | SV Grohn | ||
SV Hemelingen | 3:1 | Komet Arsten |
VfL Meiningen | 2:0 | FSV Martinroda | ||
W. Teistungen | 4:1 | SV Ehrenhain |
Schleswig 06 | 0:3 | Husumer SV |
Sandhausen II | 3:1 | TSG Weinheim | ||
Durlach-Aue | 4:1 | FV Lauda | ||
TSV Wieblingen | 1:3 | VfB Gartenstadt | ||
F. Heddesheim | 2:4 | FCA Walldorf II | ||
VfR Mannheim | 1:2 | VfB Eppingen | ||
FC Zuzenhausen | 0:2 | 1.FC Bruchsal |
Elversberg II | 2:1 | B. Neunkirchen | ||
SV Rohrbach | 2:1 | FC Rastpfuhl | ||
Quierschied | 2:3 | Auersmacher |
VfL Theesen | 0:0 | Beckumer SV | ||
Delbrücker SC | 4:0 | SV Spexard | ||
TuS Hiltrup | 2:1 | Vict. Clarholz | ||
Pr. Münster II | 1:0 | SC Roland | ||
SpVgg Vreden | 1:3 | Neuenkirchen | ||
SC Herford | 1:2 | Bor. Emsdetten |
Feuchtwangen | 0:2 | ASV Rimpar | ||
SV Euerbach-K. | 1:2 | Viktoria Kahl |
FK Pirmasens II | 2:2 | TuS Marienborn | ||
Gau-Odernheim | 2:3 | FV Dudenhofen | ||
SV Gonsenheim | 1:0 | SV Steinwenden | ||
TuS Rüssingen | 2:1 | Waldalgesheim | ||
SG Rieschweiler | 2:0 | ASV Fußgönheim | ||
FC Speyer 09 | 2:1 | RWO Alzey |
MTV TB Lbg. | 1:0 | BW Bornreihe | ||
Güldenst. Stade | 0:5 | Drocht./A. II | ||
E. Lüneburg | 2:5 | Ahlerstedt/Ott. | ||
TSV Gellersen | 0:1 | SV Emmendorf |
Bad Rothenfelde | 0:1 | FC Schüttorf 09 | ||
GW Mühlen | 0:1 | H. Friesoythe | ||
SV Brake | 1:0 | TV Dinklage |
TV Stuhr | 0:5 | HSC/BW Tündern | ||
TuS Sulingen | 0:0 | TSV Burgdorf | ||
SV BE Steimbke | 5:1 | SV Bavenstedt | ||
SC Hemmingen/W. | 2:1 | Bad Pyrmont |
Goslarer SC | 2:6 | SVG Göttingen | ||
Reislingen/N. | 4:1 | F. Lebenstedt | ||
Lehndorfer TSV | 0:2 | SC Hainberg | ||
SCW Göttingen | 0:0 | SC Gitter | ||
SV Lengede | 1:3 | TSV Lamme |
SV Erlbach | 2:2 | ASV Dachau |
Eichenzell | 1:4 | Barockstadt II | ||
SV Steinbach | 4:0 | Grebenstein | ||
Eintr. Baunatal | 0:3 | SV 07 Eschwege |
SG Alfbachtal | 4:0 | VfB Linz | ||
SG Mendig | 3:0 | FV Morbach | ||
SV Windhagen | 0:2 | TuS Oberwinter |
Rielasingen | 3:1 | FSV RW Stegen | ||
TuS Oppenau | 1:2 | Offenburger FV |
FC Oberneuland | 4:0 | Leher TS |
Racing Club | 1:0 | Belgrano | ||
CA Patronato | 2:0 | Defensa | ||
CA Talleres | 1:3 | Tigre | ||
Rosario Central | 0:1 | San Lorenzo |
|
|
River Plate | 3:0 | Independiente |
|
CD Cruz Azul | 4:1 | CF Pachuca | ||
Chivas | 0:2 | CF América |
|
|
Tigres UANL | 4:1 | Querétaro FC | ||
Club Tijuana | 1:0 | CF Monterrey |
|
|
Toluca | 2:0 | Atlas |
D.C. United | 5:0 | Salt Lake | ||
Los Angeles | 3:2 | Minnesota | ||
New York City | 2:2 | LAFC | ||
Cincinnati | 3:0 | Portland |
Chalatenango | 1:1 | Limeño | ||
L.A. Firpo | 0:4 | FAS | ||
Alianza FC | 3:0 | Sonsonate | ||
ADI Metapán | 2:1 | CD Audaz | ||
Jocoro | 0:0 | CD Águila | ||
Pasaquina | 0:3 | Santa Tecla |
Envigado FC | 1:1 | Rionegro Águila | ||
Once Caldas | 0:1 | Deportivo Pasto | ||
Union Magdalena | 1:1 | Junior FC | ||
Atlético Huila | 1:5 | Deportes Tolima |
Bogotá FC | 3:2 | Inter Palmira | ||
Llaneros FC | 0:2 | Real Cartagena |
Aurora | 3:2 | Oriente P. | ||
Royal Pari | 4:1 | Real Potosí | ||
Bolívar | 4:1 | Sport Boys | ||
Club San José | 3:1 | CD Guabirá |
Oaxaca | 0:0 | Venados FC | ||
Dorados Sinaloa | 1:1 | Min. Zacatecas |
Wellington | 3:1 | Western Sydney | ||
Sydney FC | 0:2 | Melbourne City |
Zr. Mostar U19 | 1:0 | Zeljeznicar U19 | ||
V. Mostar U19 | 3:0 | FK Krupa U19 | ||
Sarajevo U19 | 1:1 | Zvijezda 09 U19 | ||
Slavija S. U19 | 2:2 | S. Brijeg U19 | ||
FK MDK U19 | 1:2 | Bijeljina U19 | ||
Sloboda T U19 | 2:1 | Banja Luka U19 |
Zeljeznicar U17 | 3:1 | FK Sloboda U17 |
KS Kastrioti | 1:0 | KF Tirana | ||
KF Laçi | 0:0 | Flamurtari FC | ||
FK Partizani | 3:0 | KF Teuta |
FK Sarajevo | 0:0 | FK Krupa | ||
Zrinjski Mostar | 1:0 | GOSK Gabela | ||
Siroki Brijeg | 1:0 | FK Tuzla City | ||
Zeljeznicar | 1:0 | Zvijezda 09 |
Palanga | 1:1 | Panevezys |
FK Olimpik | 3:0 | FK Gorazde |
AS Aïn M'lila | 1:0 | CABB Arreridj | ||
O Médéa | 1:0 | JS Kabylie | ||
ES Sétif | 4:1 | MC Oran |
Mouloudia Oujda | 0:0 | Rapide Oued Zem |
Ittihad Alex | 1:1 | Harras Hodoud |
Jeonbuk Hyundai | 0:1 | Gangwon FC | ||
Daegu FC | 1:1 | Ulsan HD | ||
Pohang Steelers | 4:1 | Gyeongnam FC |
Sioni Bolnisi | 1:0 | WIT Georgia | ||
FC Locomotive | 0:4 | Dinamo Tiflis |
Kolkheti Poti | 0:1 | Guria |
NK Nafta 1903 | 4:0 | Beltinci |
Daejeon Hana C. | 0:0 | Seoul E-Land | ||
Gwangju FC | 1:1 | Busan IPark | ||
Jeonnam Dragons | 1:0 | FC Anyang |
WSG Tirol | 5:1 | FAC |
Libertad | 4:0 | CD Santaní | ||
Guaraní | 1:5 | Olimpia |
Plaza Colonia | 1:0 | River Plate | ||
Racing Club | 3:0 | CA Progreso | ||
Juventud | 1:1 | Rampla Jrs | ||
Wanderers | 2:0 | Peñarol |
Thróttur | 0:5 | KR Reykjavík | ||
KA Akureyri | 1:1 | Fjölnir |
Pafos FC | 0:1 | Anorthosis | ||
Alki Oroklini | 1:4 | Doxa Katokopias |
Apol. Limassol | 1:3 | APOEL Nikosia |
Paide | 0:1 | FC Flora | ||
Maardu LM | 0:5 | Kalju FC |
JK Tammeka U21 | 2:0 | Rakvere Tarvas | ||
FC Elva | 1:3 | Kalev U21 |
Viimsi JK | 2:1 | Keila JK | ||
JK Tabasalu | 1:2 | Pärnu JK | ||
JK Volta | 2:3 | Vändra Vaprus |
Levadia U17 | 2:0 | Ida-Virumaa U17 |
Hamilton W. | 2:4 | Team Wellington | ||
Tasman United | 0:0 | Canterbury Utd. | ||
Phoenix Res. | 3:1 | Hawke’s Bay | ||
Auckland City | 5:2 | Waitakere Utd. |
Alianza Lima | 2:2 | Dep. Municipal | ||
Sport. Cristal | 4:1 | César Vallejo | ||
CA Mannucci | 3:2 | Pirata FC | ||
Alianza UDH | 2:1 | Cusco FC | ||
FBC Melgar | 2:1 | Universitario |
Samut Prakan C. | 0:0 | Sukhothai FC | ||
Port FC | 1:1 | PTT Rayong | ||
Bangkok Utd. | 0:1 | Buriram Utd. |
Rayong FC | 3:1 | Navy FC | ||
Army Utd. | 1:0 | Udon Thani FC | ||
Ayutthaya Utd. | 1:1 | Sisaket FC | ||
Khon Kaen FC | 1:1 | Ubon United |
LC Sailors | 0:0 | Balestier Khals |
Glenavon | 1:0 | Dungannon |
Palermo | 4:1 | Carpi | ||
Venezia FC | 1:1 | Cremonese | ||
FC Crotone | 2:2 | Lecce |
Vis Pesaro | 0:1 | Südtirol | ||
Giana Erminio | 4:0 | AS Gubbio | ||
Ternana | 0:3 | Imolese | ||
Rimini | 0:1 | Ravenna | ||
Feralpisalò | 1:1 | Sambenedettese | ||
LR Vicenza | 0:2 | Triestina | ||
Teramo | 1:2 | Virtus Verona |
Santa Cruz | 2:0 | San Felipe | ||
Cobreloa | 0:0 | Copiapó | ||
Ñublense | 2:3 | Magallanes CF | ||
Valdivia | 2:1 | AC Barnechea |
Audax Italiano | 2:2 | O'Higgins | ||
Colo-Colo | 2:3 | U. Católica | ||
CD Iquique | 3:3 | Palestino | ||
Coquimbo Unido | 1:1 | La Calera |
FC Millwall | 6:7 n.E. | Brighton |
|
Real Oviedo | 2:0 | Gimnàstic | ||
FC Córdoba | 1:2 | Sporting Gijón | ||
Reus Deportiu | 0:1 | Dep. La Coruna | ||
UD Almería | 0:0 | FC Granada | ||
CA Osasuna | 3:0 | R. Majadahonda | ||
UD Las Palmas | 1:2 | RCD Mallorca |
Boulogne U19 | 0:1 | SM Caen U19 |
CS Brétigny | 1:1 | US Créteil B | ||
OFC Les Mureaux | 0:0 | CO Les Ulis | ||
Le Mée SF | 0:5 | Aubervilliers |
CO Avallonnais | 2:0 | Is-Selongey | ||
US La Charité | 2:3 | AJ Auxerre B |
FCA Troyes | 0:0 | US Sarre-Union |
SKA Khabarovsk | 1:0 | Tom Tomsk | ||
Sibir | 0:2 | Tambov | ||
Rotor Volgograd | 1:0 | Khimki | ||
Pari NN | 0:1 | Shinnik | ||
Zenit 2 S-Pb | 1:0 | Fakel Voronezh | ||
Mordovia | 0:0 | Luch | ||
Armavir | 0:0 | Avangard Kursk |
Ripensia | 1:2 | Sportul Snagov |
Paços Ferreira | 1:1 | Estoril Praia | ||
SC Covilhã | 2:0 | Famalicão | ||
Cova Piedade | 1:1 | FC Porto B | ||
Varzim | 1:1 | Oliveirense | ||
V. Guimarães B | 1:0 | Farense |
Desportivo Aves | 0:1 | GD Chaves | ||
CD Nacional | 0:1 | Rio Ave | ||
Moreirense FC | 0:4 | Benfica |
|
|
CD Tondela | 1:1 | Feirense |
Afyonspor | 1:3 | Denizlispor | ||
Altay SK | 4:0 | Karabükspor | ||
Adanaspor | 0:1 | Genclerbirligi |
|
|
Boluspor | 1:0 | Balikesirspor |
FC Chiasso | 3:1 | FC Wil 1900 | ||
FC Winterthur | 0:1 | FC Aarau |
Caldense-MG | 3:0 | Tupynambás | ||
Atlético-MG | 3:2 | América-MG |
|
Grêmio | 1:0 | Internacional |
|
|
São Luiz-RS | 1:0 | Veranópolis-RS | ||
Caxias-RS | 3:0 | Aimoré-RS | ||
Avenida-RS | 1:3 | EC São José-RS | ||
Brasil Pelotas | 2:1 | Pelotas-RS |
Viktoria Zizkov | 0:1 | Viagem Usti n/L | ||
Hradec Kralove | 3:0 | 1.SK Prostejov | ||
Vlasim | 2:3 | SILON Taborsko | ||
Varnsdorf | 0:0 | Vitkovice | ||
C. Budejovice | 3:2 | Zbrojovka Brünn |
Unicov | 3:1 | Vrchovina NMnM |
Dukla Prag B | 1:6 | Ml. Boleslav B | ||
Karvina B | 0:2 | Banik Ostrau B | ||
Olmütz B | 4:2 | Trinec B |
Slavia Karlsbad | 1:0 | Sokol Brozany | ||
Zapy | 1:2 n.E. | Olympia |
Fremad Amager | 0:1 | Viborg FF | ||
FC Helsingör | 0:2 | HB Köge | ||
Hvidovre | 0:2 | FC Roskilde | ||
Silkeborg IF | 2:1 | FC Fredericia | ||
Nyköbing FC | 1:1 | Lyngby BK | ||
Thisted FC | 2:3 | Naestved BK |
GD Sou. Tigers | 0:0 | BJ BSU | ||
SH Shenxin | 0:0 | SC Longfor | ||
ZJ FC | 2:1 | HLJ Ice City |
Teleoptik | 1:4 | FK Indjija | ||
Trayal | 2:1 | Sloboda Uzice | ||
Metalac | 1:1 | FK Bezanija |
Din. Zagreb II | 2:0 | NK Lucko | ||
Hajduk Split II | 1:1 | NK Kustosija |
Lechia Tomaszow | 2:0 | Ruch W.M. | ||
Legia II | 0:0 | Bron Radom | ||
Swit N.D.M. | 0:1 | Sokol Ostroda |
Stal Rzeszow | 4:0 | Wislanie J. | ||
Stal Krasnik | 1:0 | Sola Oswiecim | ||
Sokol Sieniawa | 2:0 | Spartakus Daleszyce |
Gornik Polk. | 2:1 | M. Legnica II | ||
Piast Zmigrod | 0:3 | Stilon |
Swit Stettin | 4:0 | Wierzyca Pelplin | ||
Radunia Stezyca | 6:0 | Pogon II |
P. Niepolomice | 0:0 | Odra Opole | ||
Raków | 1:0 | Nieciecza |
AIK | 6:7 n.E. | AFC Eskilstuna |
Sutjeska Niksic | 1:0 | Zeta Golubovac | ||
OFK Grbalj | 1:1 | B. Podgorica | ||
Mornar Bar | 0:3 | OFK Titograd | ||
FK Lovcen | 1:2 | FK Iskra | ||
OFK Petrovac | 3:2 | Rudar Pljevlja |
FK Berane | 0:1 | Arsenal Tivat | ||
Kom Podgorica | 0:2 | Otrant-Olympic | ||
FK Jezero | 0:0 | FK Decic Tuzi | ||
OSK Igalo | 0:0 | Jedinstvo | ||
FK Bokelj | 2:0 | FK Podgorica |
Kiryat Shmona | 0:1 | M. Petah Tikva | ||
Hapoel Haifa | 0:0 | B. Jerusalem |
Maccabi Netanya | 0:1 | H. Beer Sheva |
Gryf Wejherowo | 1:1 | Pogon Siedlce | ||
Znicz Pruszkow | 3:2 | Radomiak | ||
Gornik Leczna | 1:1 | Elana Torun | ||
Olimpia Grudz. | 1:0 | GKS Belchatow |
Bilbao Athletic | 2:1 | Arenas Club | ||
Gimnástica | 1:0 | Real Sociedad B | ||
CD Tudelano | 1:1 | CD Mirandés | ||
Real Unión | 0:4 | CD Izarra | ||
Calahorra | 0:1 | Rac. Santander | ||
UP Langreo | 0:2 | FC Barakaldo |
Atl. Baleares | 1:0 | FC Villarreal B | ||
UB Conquense | 0:1 | CD Ebro | ||
CF Peralada | 0:0 | CD Teruel | ||
UE Olot | 0:0 | FC Ontinyent | ||
CD Alcoyano | 1:1 | Valencia B | ||
CE Sabadell | 1:1 | UE Cornellà | ||
Castellón | 2:1 | FC Badalona |
Iskenderunspor | 1:1 | 1461 Trabzon | ||
Artvin Hopaspor | 0:2 | Ergene Velimese | ||
Nazilli Bld. | 3:1 | Erbaaspor | ||
Körfez SK | 0:2 | Sile Yildiz | ||
Nevsehir Bld. | 1:1 | Karaköprü Bld. | ||
Kozan Spor FK | 1:0 | Gebzespor |
23 Elazig FK | 4:1 | Bergama FK | ||
Adiyaman 1954 | 1:3 | 52 Orduspor FK | ||
Van Spor FK | 0:1 | Pazarspor | ||
Antalya Kemer | 2:0 | Osmaniyespor FK | ||
Alibeyköy | 1:0 | Kizilcabölük | ||
Düzcespor | 2:2 | Kirsehir FSK |
B. München II | 3:2 | VfR Garching |
Hertha BSC II | 3:1 | Babelsberg 03 | ||
FCO Neugersdorf | 0:0 | U. Fürstenwalde | ||
ZFC Meuselwitz | 2:0 | Bischofswerda | ||
Berliner AK | 2:0 | Chemnitzer FC | ||
Budissa Bautzen | 0:1 | G. Halberstadt | ||
Lok Leipzig | 3:1 | VfB Auerbach |
Stuttgart II | 1:1 | FSV Mainz 05 II | ||
K. Offenbach | 2:0 | SC Freiburg II |
|
FC Lendorf | 1:2 | SPG Wels |
Stade Nyonnais | 0:2 | FC Basel U21 |
FC Admira II | 0:3 | SC Neusiedl/See |
Ringköbing IF | 0:3 | Brabrand IF | ||
Akademisk BK | 1:1 | BK Avarta |
FC Naters | 1:2 | Etoile Carouge |
FC Biel-Bienne | 3:1 | SR Delémont | ||
GC Zürich U21 | 0:0 | FC Langenthal |
FC Kosova | 2:1 | FC Gossau |
Chiantla | 0:1 | Malacateco | ||
Guastatoya | 1:0 | Sanarate FC |
Mount Pleasant | 1:0 | Arnett Gardens | ||
Dunbeholden FC | 0:2 | UWI FC | ||
Harbour View FC | 1:1 | Reno FC | ||
Humble Lions | 1:1 | Cavalier FC | ||
Montego Bay Utd | 1:5 | Portmore United | ||
Tivoli Gardens FC | 2:4 | Waterhouse |
Alianza FC | 0:1 | Árabe Unido | ||
Santa Gema | 1:3 | San Francisco | ||
Tauro FC | 2:1 | Plaza Amador |
Santos FC | 1:2 | Guadalupe FC | ||
LD Alajuelense | 2:2 | Cartaginés | ||
Pérez Zeledón | 1:0 | AD San Carlos |
Lobos UPNFM | 1:1 | CDS Vida | ||
Real de Minas | 1:1 | Juticalpa |
Friedrichstal | 2:0 | SV Spielberg |
Wedeler TSV | 2:0 | Niendorfer TSV | ||
SC Condor | 0:6 | TuS Dassendorf | ||
Barmbek-U. | 1:1 | Altona 93 | ||
Concordia | 1:1 | FC Süderelbe | ||
TSV Sasel | 2:0 | HEBC Hamburg |
TuS Koblenz | 0:0 | Pfeddersheim |
VfB Ginsheim | 1:0 | SG Barockstadt | ||
Türk. Friedbg. | 0:3 | Vikt. Griesheim | ||
FC Eddersheim | 5:1 | FC Ederbergland |
FSV Erlangen-B. | 0:2 | DJK Gebenbach |
Eintr. Rheine | 4:1 | Brünninghausen | ||
SC Paderborn II | 4:2 | Hammer SpVg | ||
Schalke 04 II | 3:0 | TuS Ennepetal | ||
1.FC Gievenbeck | 0:0 | TuS Haltern | ||
Westfalia Herne | 2:1 | Sprockhövel |
1860 München II | 4:0 | TSV Kottern |
TSG Neustrelitz | 2:0 | BW Berlin | ||
H. Zehlendorf | 0:2 | Lichtenberg 47 | ||
FC Strausberg | 1:2 | TeBe Berlin | ||
CFC Hertha 06 | 0:2 | Lok Stendal | ||
Torgelower FC | 1:1 | SC Staaken |
Hohenstein-E. | 1:0 | Ein. Rudolstadt |
SFL Bremerhaven | 4:0 | Brinkumer SV |
SV Eichede | 2:5 | Eutin 08 | ||
Türkspor Kiel | 3:5 | TSB Flensburg |
Eintr. Northeim | 0:2 | Hagen/Uthlede | ||
TuS Bersenbrück | 3:1 | VfL Oythe | ||
Spelle-Venhaus | 3:0 | MTV Gifhorn | ||
Heeslinger SC | 0:0 | HSC Hannover |
MSK Zilina B | 3:3 | Banska Bystrica | ||
Slavoj Trebisov | 1:0 | Odeva Lipany |
Slovan HAC | 0:1 | SR Donaufeld | ||
Wienerberg | 3:1 | WAF Brigittenau |
SV Rödingh. U19 | 1:3 | Oberhausen U19 |
Spratzern | 2:1 | Langenrohr |
FSV Frankf. U19 | 1:6 | Mainz 05 U19 |
Paderborn U17 | 1:2 | Duisburg U17 |
FC Monthey | 2:0 | Dardania LS | ||
FC Saint-Prex | 7:1 | FC Conthey | ||
Servette U21 | 3:2 | FC Forward | ||
Olymp. Genève | 5:0 | Veyrier Sports |
FC Farvagny | 0:0 | Sarraz-Eclépens | ||
Stade-Payerne | 2:3 | FC Portalban |
FC Altdorf | 0:1 | FC Paradiso | ||
AS Novazzano | 1:1 | FC Brunnen | ||
FC Willisau | 1:1 | Kickers Luzern | ||
FC Lugano II | 4:0 | Perlen-Buchr. |
FC Freienbach | 1:2 | FC Dietikon | ||
FC Aegeri | 2:3 | FC Einsiedeln |
FC Widnau | 2:0 | FC Bazenheid |
Nejmeh SC | 1:4 | Akhaa Al-Ahly |
St. Martin U17 | 0:0 | Bonaire U17 | ||
Aruba U17 | 3:0 | Bahamas U17 |
Ruch U19 | 1:3 | Legia U19 | ||
Escola V. U19 | 0:1 | Jagiellonia U19 | ||
Gornik U19 | 1:2 | Lubin U19 |
Juvenes-Dogana | 7:1 | Virtus | ||
Tre Penne | 2:1 | Faetano | ||
Cosmos | 5:1 | San Giovanni |
CD América | 0:1 | CD Macará | ||
LDU Quito | 0:1 | SD Aucas | ||
Fuerza Amarilla | 0:3 | Barcelona SC | ||
CS Emelec | 2:1 | CD El Nacional |
Valmiera | 2:0 | Daugavpils |
Central Western | 2:2 | Shatin | ||
Wing Yee | 2:0 | RCFC | ||
Citizen | 1:0 | Mutual | ||
Leaper | 2:1 | Eastern Distr. | ||
Happy Valley | 4:0 | South China AA | ||
Rangers | 6:0 | Double Flower |
Sun Hei | 0:3 | North District | ||
Sham Shui Po | 3:0 | Kowloon City | ||
St. Joseph's | 4:3 | Tung Sing | ||
Kwun Tong | 1:0 | Yau Tsim Mong | ||
Wan Chai | 0:4 | Lucky Mile | ||
Kwong Wah | 2:0 | Fu Moon | ||
Supreme | 2:2 | Tuen Mun |
Hoi King | 0:5 | Eastern | ||
Yuen Long | 2:2 | Lee Man |
SC Gjilani | 2:0 | Kek-U Kastriot | ||
Feronikeli 74 | 5:0 | KF Trepca 89 |
Urartu Erewan | 3:1 | Ararat Erewan | ||
FC Alashkert | 0:1 | Ararat-Armenia |
Skála | 2:0 | TB Tvøroyri | ||
Víkingur | 2:2 | KÍ Klaksvík | ||
HB Tórshavn | 1:1 | NSÍ Runavík | ||
EB/Streymur | 1:2 | B36 Tórshavn | ||
AB Argir | 2:1 | ÍF Fuglafjördur |
SV Mering | 0:1 | Memmingen II | ||
TSV Gilching-A. | 1:1 | Wolfratshausen | ||
SV Egg | 1:1 | VfR Neuburg/D. |
US Sassuolo U17 | 4:2 | Carpi U17 | ||
FC Turin U17 | 4:0 | Cremonese U17 | ||
Lazio Rom U17 | 4:1 | AS Livorno U17 | ||
FC Empoli U17 | 1:2 | Sampdoria U17 | ||
Parma U17 | 3:2 | Spezia U17 |
SPAL U17 | 1:2 | AC Mailand U17 | ||
Hellas U17 | 1:2 | Cagliari U17 | ||
Brescia U17 | 4:2 | Chievo U17 | ||
Bologna U17 | 4:1 | Udinese U17 |
FC Crotone U17 | 3:3 | Frosinone U17 | ||
US Lecce U17 | 3:0 | SSD Palermo U17 | ||
Salernitana U17 | 2:1 | Cosenza U17 | ||
Perugia U17 | 0:0 | AS Rom U17 | ||
Ascoli U17 | 2:3 | Pescara U17 | ||
SSC Neapel U17 | 3:3 | Benevento U17 |
TZ Yuanda | 2:2 | LN Tieren |
SX KQ Yuejia | 2:1 | GX PG Haliao |
Chieri | 3:3 | Lecco | ||
Caratese | 3:0 | Casale | ||
Stresa Vergante | 2:0 | Milano City | ||
Borgaro | 1:1 | Sestri Levante | ||
Lavagnese | 2:1 | Borgosesia | ||
Fezzanese | 2:1 | Inveruno | ||
Sanremese | 0:0 | Ligorna |
Forlì | 3:2 | Avezzano | ||
Francavilla | 0:0 | Matelica | ||
Isernia | 1:0 | Montegiorgio | ||
Santarcangelo | 1:0 | Agnonese | ||
Jesina | 1:0 | Giulianova | ||
Pineto | 0:0 | Notaresco | ||
Sangiustese | 1:2 | Sammaurese | ||
Campobasso | 3:0 | Vastese |
SEF Torres 1903 | 1:4 | Cassino | ||
Roma City | 2:1 | Castiadas | ||
Latina Calcio | 2:0 | Lupa Roma | ||
Lanusei | 3:1 | Monterosi | ||
Anzio | 0:0 | Ostiamare | ||
Ladispoli | 0:0 | Budoni | ||
Flaminia | 1:1 | Latte Dolce | ||
Anagni | 0:1 | Vis Artena |
Francavilla | 3:0 | Nuova Napoli | ||
Cerignola | 3:1 | Fasano | ||
Gragnano | 1:2 | Nola | ||
Sorrento | 2:1 | Nardò | ||
Savoia | 3:2 | Sarnese | ||
Taranto | 2:0 | Team Altamura | ||
Bitonto | 1:0 | Fidelis Andria |
ACR Messina | 0:0 | FC Messina | ||
SSC Bari | 3:1 | Castrovillari | ||
Cittanovese | 2:2 | Locri | ||
Marsala | 1:0 | Acireale | ||
ASD Roccella | 3:1 | Portici | ||
Rotonda | 2:0 | Palmese | ||
Sancataldese | 1:3 | Gela | ||
Turris | 3:0 | Igea Virtus |
Zejtun C. | 2:0 | Pembroke | ||
Naxxar Lions FC | 2:0 | San Gwann FC | ||
Sirens FC | 1:2 | Zebbug Rangers |
Dinamo-Auto | 3:0 | Codru | ||
Milsami | 0:3 | Sfintul Gheor. |
Paykan FC | 1:1 | Sanat Naft | ||
Zob Ahan | 2:0 | Esteghlal Khz. |
Toluca U20 | 1:1 | Atlas U20 | ||
Club León U20 | 2:0 | Veracruz U20 | ||
Santos U20 | 2:0 | Club Necaxa U20 |
Chippa United | 1:1 | Highlands Park |
V/W Billstedt | 14:0 | Inter 2000 | ||
TuS Berne | 6:1 | Dersimspor |
TRAU FC | 1:1 | ATK II | ||
Mohammedan | 0:2 | Rainbow AC |
USC Paloma | 7:1 | SC Sternschanze | ||
SCALA | 3:1 | SSV Rantzau | ||
Nikola Tesla | 3:1 | FC Elmshorn | ||
Union Tornesch | 2:1 | Harburger TB | ||
SC Nienstedten | 1:3 | Niendorf II |
Liverpool U18 | 2:1 | Watford U18 |
Bengaluru FC | 1:0 n.V. | FC Goa |