FC Schalke 04 | 0:0 | SC Freiburg |
|
|
TSG Hoffenheim | 3:0 | Hannover 96 |
|
|
VfB Stuttgart | 1:3 | RB Leipzig |
|
|
VfL Wolfsburg | 3:0 | 1.FSV Mainz 05 |
|
|
Hertha BSC | 1:1 | Werder Bremen |
|
MSV Duisburg | 2:3 | Union Berlin |
|
|
FC Ingolstadt | 2:1 | VfL Bochum |
|
|
FC St. Pauli | 1:2 | Erzgebirge Aue |
|
|
1.FC Heidenheim | 2:2 | Hamburger SV |
|
Fortuna Köln | 1:3 | E. Braunschweig |
|
|
Sonnenhof-Gr. | 3:2 | KFC Uerdingen | ||
Pr. Münster | 0:0 | VfL Osnabrück |
|
|
Hallescher FC | 0:0 | SF Lotte | ||
Karlsruher SC | 0:1 | 1.FC K'lautern |
|
|
SV Meppen | 3:0 | Energie Cottbus |
|
Polen U17 | 1:0 | Slowakei U17 |
Celta Vigo | 1:4 | UD Levante | ||
Rayo Vallecano | 0:1 | Atlético Madrid |
|
|
Real Sociedad | 3:0 | CD Leganés | ||
FC Barcelona | 1:0 | Real Valladolid |
Cagliari Calcio | 2:1 | Parma Calcio | ||
Atal. Bergamo | 1:3 | AC Mailand |
|
Ol. Marseille | 2:0 | Amiens SC | ||
Angers SCO | 3:0 | OGC Nizza |
|
|
AS Monaco | 1:0 | FC Nantes |
FC Hermannstadt | 0:1 | CS U Craiova | ||
CFR Cluj | 1:1 | Astra Giurgiu |
Quick '20 | 4:1 | HBS |
Akhisarspor U21 | 2:1 | Ankaragücü U21 | ||
Bursaspor U21 | 4:0 | C. Rizespor U21 | ||
Fenerbahce U21 | 3:1 | Konyaspor U21 |
Akhisarspor | 0:0 | Ankaragücü |
|
|
Bursaspor | 0:2 | C. Rizespor | ||
Fenerbahce | 1:1 | Konyaspor |
AZ Alkmaar | 3:0 | VVV-Venlo | ||
SC Heerenveen | 2:2 | PSV Eindhoven |
|
|
Heracles Almelo | 6:0 | Fortuna Sittard | ||
Vitesse Arnheim | 3:2 | Willem II |
FC Luzern | 0:3 | FC Lugano |
|
|
FC St. Gallen | 1:3 | FC Thun |
Aberdeen FC | 2:2 | St. Mirren | ||
Hibernian FC | 2:0 | Hamilton Acad. | ||
Livingston FC | 1:2 | Dundee FC | ||
Glasgow Rangers | 0:0 | St. Johnstone |
Levadiakos U19 | 1:2 | Panetolikos U19 | ||
PAS U19 | 2:0 | Atromitos U19 | ||
Aris U19 | 4:0 | Panionios U19 | ||
PAO U19 | 0:1 | Ast.Tripoli U19 | ||
OFI Kreta U19 | 0:1 | PAS Lamia U19 | ||
Olympiakos U19 | 3:1 | AEK Athen U19 |
Ergotelis | 1:0 | PAE Chania |
Panathinaikos | 1:0 | Asteras Tripoli | ||
PAS Giannina | 0:2 | Atromitos Athen |
OH Leuven | 3:0 | KVC Westerlo | ||
Union SG | 1:2 | KSV Roeselare |
KV Kortrijk | 1:2 | R Charleroi SC | ||
KV Oostende | 1:1 | KAS Eupen | ||
Zulte Waregem | 1:1 | VV St. Truiden | ||
SK Beveren | 2:1 | KAA Gent |
|
KSV Oudenaarde | 1:2 | RFC Seraing | ||
Thes Sport | 5:2 | Eendracht Aalst | ||
ASV Geel | 2:1 | RFC Lüttich | ||
FCV Dender EH | 1:0 | FC Knokke | ||
RWDM | 3:2 | Dessel Sport | ||
KSK Heist | 2:0 | RSC Chatelet | ||
KMSK Deinze | 3:0 | KSK Lierse Kem. |
KFC Turnhout | 2:3 | Lokeren-Temse | ||
RC Hades | 1:1 | Sint-Niklaas | ||
Patro Eisden | 2:1 | Berchem Sport | ||
Hoogstraten VV | 1:2 | KVV Vosselaar | ||
City Pirates | 2:1 | KSK Tongeren |
UR La Louvière | 9:1 | RUW Ciney | ||
RUS Rebecq | 3:1 | Couvin-Mariemb. | ||
Olym. Charleroi | 1:0 | URSL Visé |
Bohemians 1905 | 0:1 | Sigma Olmütz | ||
Pribram | 3:2 | Zlin | ||
1.FC Slovacko | 2:0 | Karvina | ||
Banik Ostrau | 2:1 | Slovan Liberec |
Nordsjaelland | 2:1 | Hobro IK |
Backa | 0:3 | Partizan | ||
Proleter | 0:0 | Radnik | ||
Macva | 0:1 | Mladost | ||
Radnicki Nis | 2:0 | FK Cukaricki | ||
Roter Stern | 4:0 | Vojvodina |
HNK Rijeka | 0:0 | Hajduk Split | ||
HNK Gorica | 2:2 | Inker |
FC Inter | 1:2 | FC Lahti | ||
SJK Seinäjoki | 2:3 | RoPS | ||
Ekenäs IF | 1:0 | FC KTP | ||
VPS | 0:1 | Kokkolan PV | ||
AC Kajaani | 2:1 | TPS |
KuPS U19 | 3:2 | JäPS U19 | ||
Kaarinan U19 | 4:1 | RiPS U19 | ||
SJK U19 | 5:0 | JanPa U19 | ||
IF Gnistan U19 | 0:3 | HJK U19 | ||
FC Honka U19 | 3:1 | MP U19 |
FC Jazz | 5:6 n.E. | JS Hercules |
Jagiellonia | 1:0 | Wisla Plock | ||
Z. Sosnowiec | 3:2 | Arka Gdynia | ||
Korona Kielce | 0:0 | Lechia Gdansk |
Botev Vratsa | 1:0 | Vitosha | ||
Cherno More | 2:0 | ZSKA Sofia | ||
Botev Plovdiv | 1:0 | Slavia Sofia |
Debrecen | 2:1 | Ferencváros | ||
Puskás AFC | 0:1 | Újpest FC | ||
Diósgyőr | 2:1 | Honvéd | ||
Haladás | 1:2 | Mezőkövesd | ||
Kisvárda | 0:0 | Paksi FC | ||
MTK Budapest | 1:3 | Fehérvár |
Michalovce | 1:0 | SKF Sered | ||
FC Nitra | 1:3 | Podbrezova | ||
Ruzomberok | 4:0 | FC ViOn | ||
AS Trencin | 3:0 | FK Senica | ||
MSK Zilina | 1:1 | Spartak Trnava | ||
Dunajska Streda | 0:1 | Slo. Bratislava |
Edelw. Arnstedt | 4:4 | FSV Barleben |
Oranienburg | 1:1 | U. Klosterfelde | ||
FSV Bernau | 2:1 | GW Lübben |
SV Empor Berlin | 1:1 | Berliner SC |
VfL 07 Bremen | 2:1 | SG Findorff | ||
Lesum-Burgdamm | 4:7 | Woltmershausen |
TVD Velbert | 1:0 | Rather SV |
San Martín (T) | 0:0 | Belgrano | ||
San Lorenzo | 1:1 | Newell's |
|
|
Gimnasia | 0:1 | Defensa | ||
CA Patronato | 0:0 | Aldosivi |
Morelia | 2:3 | CF Monterrey |
|
|
Puebla FC | 1:1 | CF Pachuca | ||
Club Tijuana | 3:0 | Tiburones Rojos |
Club Blooming | 1:0 | Aurora | ||
Bolívar | 2:1 | Always Ready | ||
Sport Boys | 2:2 | CD Guabirá |
Millonarios FC | 3:2 | Atlético Huila | ||
CD América | 3:0 | Indep. Medellín | ||
Alianza FC | 1:1 | Once Caldas |
Kawasaki Front. | 1:0 | Urawa Reds |
Min. Zacatecas | 0:0 | Correcaminos | ||
San Luis | 2:0 | FC Juárez |
Adelaide United | 1:3 | Western Sydney | ||
Perth Glory | 4:0 | Brisbane Roar |
Dep. Anzoátegui | 2:3 | Llaneros EF | ||
Carabobo FC | 2:1 | Portuguesa FC | ||
Caracas FC | 1:1 | Aragua FC |
Ismaily | 3:2 | Nogoom FC | ||
Entag El Harby | 0:1 | El Ahly |
Moghreb Tétouan | 1:1 | Ittihad Tanger | ||
Mouloudia Oujda | 2:1 | KACM Marrakech | ||
CR Al Hoceima | 3:1 | O. Khouribga |
JS Saoura | 2:0 | DRB Tadjenanet |
Airdrieonians | 0:1 | Brechin City | ||
Montrose | 2:0 | Forfar Athletic | ||
Raith Rovers | 0:1 | Arbroath | ||
Stranraer | 0:3 | Dumbarton |
Cardiff Met | 3:0 | Llandudno | ||
Newtown | 3:2 | Caernarfon | ||
The New Saints | 2:2 | Barry Town |
Rotherham | 2:2 | Sheff. Wed. | ||
Aston Villa | 0:2 | West Brom |
|
|
Bolton | 0:4 | Norwich City |
|
|
Ipswich Town | 1:1 | Stoke City | ||
Preston NE | 0:0 | Nottm Forest | ||
Sheffield Utd. | 4:0 | FC Reading |
LASK | 6:0 | SKN St. Pölten |
Clyde FC | 0:3 | Albion Rovers | ||
Cowdenbeath | 2:4 | Annan Athletic | ||
Elgin City | 3:2 | Stirling Albion | ||
Peterhead | 2:1 | Queen's Park |
Connah's Quay | 6:5 n.E. | Edinburgh City |
Liverpool FC | 1:1 | Nacional | ||
Juventud | 1:2 | CA Fénix | ||
Rampla Jrs | 3:4 | CA Progreso | ||
Wanderers | 1:1 | River Plate |
CS San Lorenzo | 2:0 | CD Santaní |
Breidablik | 3:0 | Grótta | ||
KA Akureyri | 4:0 | Valur |
Alianza Lima | 3:0 | Sport Boys | ||
U. San Martín | 1:1 | UTC | ||
Dep. Binacional | 1:0 | César Vallejo | ||
CA Mannucci | 4:4 | Ayacucho FC |
Perak II | 2:3 | PJ City FC | ||
Melaka | 1:1 | Pahang | ||
KDA FC | 4:0 | FELDA United |
Kuching City | 4:2 n.E. | Armed Forces | ||
Kuatagh FC | 0:2 | Raja Permin | ||
Raja Permin | 3:5 | Klasiko | ||
MPKJ | 2:1 | Kingstown-Klang | ||
PIB | 5:0 | Ampang United | ||
BTK | 4:1 | SA United FC | ||
Southern FC | 1:4 | Kelantan DT |
Nongbua FC | 1:1 | Sisaket FC | ||
Kasetsart FC | 1:2 | Army Utd. | ||
Chiangmai Utd. | 6:0 | Khon Kaen FC | ||
Lampang FC | 2:0 | Navy FC |
Tobermore | 4:0 | Lisburn FC | ||
Moyola Park | 3:2 | Annagh United | ||
Armagh City FC | 1:4 | Dollingstown FC | ||
Banbridge | 0:1 | Queen's Uni | ||
Portstewart FC | 0:0 | Newington FC | ||
Belfast Celtic | 1:4 | Lurgan Celtic |
Ballymena Utd | 0:1 | Linfield FC |
Dergview | 2:0 | Ballyclare | ||
Limavady | 1:1 | PSNI FC | ||
Loughgall | 1:1 | Knockbreda FC |
Ballymena Utd | 0:1 | Linfield FC |
Benevento | 1:0 | AS Cittadella | ||
Calcio Padova | 1:1 | Foggia | ||
Carpi | 0:1 | AC Perugia | ||
Ascoli | 2:4 | US Salernitana |
AC Barnechea | 2:0 | San Felipe | ||
Magallanes CF | 0:0 | San Luis | ||
S. Morning | 3:2 | Melipilla | ||
Puerto Montt | 2:2 | Ñublense |
Coquimbo Unido | 1:2 | U. Católica | ||
CD Iquique | 0:0 | Curicó Unido | ||
U. de Chile | 1:1 | Cobresal |
Bodrum FK | 1:1 | Nigde Anadolu | ||
Eyüpspor | 1:3 | A. Keciörengücü | ||
Ankara Demir | 0:1 | Samsunspor |
Manisa FK | 4:0 | Tarsus IY | ||
Tuzlaspor | 1:3 | Menemen FK | ||
Baskent Safak | 1:0 | Bandirmaspor |
Brighton | 2:1 | Derby County | ||
AFC Wimbledon | 0:1 | FC Millwall | ||
Newport County | 1:4 | Manchester City |
|
Dep. La Coruna | 1:1 | Gimnàstic | ||
FC Elche | 2:0 | Extremadura | ||
Real Saragossa | 0:0 | Albacete | ||
Real Oviedo | 1:0 | Alcorcón | ||
FC Cádiz | 2:0 | CD Teneriffa |
Évreux FC 27 | 2:0 | SM Caen B | ||
Pacy Ménilles | 0:1 | FC Dieppe | ||
AL Déville M. | 0:3 | FC Saint-Lô | ||
Bayeux FC | 4:2 | Avranches B | ||
US Alençon | 2:0 | QRM B | ||
ASPTT Caen | 0:3 | ESM Gonfreville | ||
AS Cherbourg | 1:1 | FC Rouen |
FCVA U19 | 4:0 | Paris FC U19 | ||
Paris SG U19 | 6:1 | Dunkerque U19 |
AS Saint-Priest | 1:2 | Fréjus-St-Raph. | ||
Pays de Grasse | 2:1 | CA Pontarlier | ||
FC Annecy | 4:0 | Jura Sud | ||
Ol. Marseille B | 2:1 | Hyères 83 | ||
Olymp. Lyon B | 2:1 | Endoume |
Villefranche | 2:2 | ES Cannet | ||
SC Bastia | 3:1 | Aubagne FC | ||
Istres FC | 2:1 | AC Ajaccio B | ||
Côte Bleue | 2:1 | AS Cannes | ||
Le Pontet | 0:1 | FC Lucciana | ||
AS Géménos | 2:0 | EF Bastia |
Racing CFF | 0:0 | OFC Les Mureaux | ||
Aubervilliers | 1:2 | CS Meaux | ||
US Ivry | 0:1 | CS Brétigny | ||
Paris FC B | 3:2 | US Créteil B | ||
Paris 13 Atl. | 3:1 | Le Mée SF |
Besançon Foot | 1:1 | FC Sochaux B | ||
US La Charité | 0:2 | FC Gueugnon | ||
FC Montceau B. | 2:2 | Is-Selongey | ||
Jura Dolois | 2:2 | Louh.-Cuiseaux | ||
Grandvillars | 2:0 | Racing Besançon |
Chamalières | 1:2 | Montluçon Foot | ||
FC Limonest | 3:2 | Ytrac | ||
FC Vaulx-en-Vel | 1:1 | Bourgoin-Jall. | ||
Ain Sud | 1:2 | La Duchère B | ||
Aurillac FC | 3:0 | AS Moulins | ||
Clermont B | 3:2 | Chambéry SF | ||
GFA Rumilly Val | 6:1 | SA Thiers |
Rennes B | 3:0 | Montagnarde | ||
Stade Pontivyen | 2:0 | Fougères | ||
Dinan Léhon | 0:0 | Plabennec | ||
St. Co Locminé | 0:1 | GSI Pontivy | ||
Brest B | 0:0 | Plouzané AC | ||
Atlantique-Vil. | 1:3 | TA Rennes | ||
EA Guingamp B | 3:1 | FC Lannion |
R. Straßburg B | 2:0 | Vauban S. |
RCO Agde | 1:1 | AS Fabrègues | ||
FC Blagnac | 0:2 | Canet Rous. | ||
St. Beaucairois | 2:1 | Toulouse B | ||
AF Lozère | 0:0 | SC Balma | ||
Olympique Alès | 1:5 | Montpellier B | ||
Toulouse Rodéo | 1:1 | Rodez AF B | ||
AS Muret | 2:0 | Tarbes Pyrénées |
Grande-Synthe | 0:1 | US Tourcoing | ||
Saint-Quentin | 2:0 | US Chantilly | ||
AC Amiens | 2:2 | FC Chambly B | ||
Maubeuge | 0:2 | Boulogne B | ||
USM Senlis | 0:0 | Amiens SC B | ||
Le Touquet ACF | 3:2 | AS Beauvais | ||
Barœul | 0:0 | Dunkerque B |
Varzim | 0:1 | Benfica B | ||
Cova Piedade | 1:1 | Penafiel | ||
Famalicão | 3:2 | Académico Viseu |
CD Nacional | 4:0 | Feirense | ||
Vit. Guimarães | 2:0 | Portimonense | ||
FC Porto | 2:0 | Vitória Setúbal |
Alloa Athletic | 0:2 | Partick Thistle | ||
Dunfermline A. | 1:0 | Inverness CT | ||
Morton | 0:0 | Ayr United | ||
Queen o. t. S. | 0:1 | Dundee United |
Hatayspor | 1:1 | Adana Demirspor | ||
Ümraniyespor | 2:0 | Balikesirspor | ||
Altay SK | 1:0 | Boluspor |
Lausanne-Sport | 1:0 | Rapperswil-Jona | ||
FC Schaffhausen | 1:2 | SC Kriens | ||
Servette FC | 0:0 | FC Wil 1900 |
Tombense | 3:1 | Villa Nova-MG | ||
Atlético-MG | 2:0 | Tupi |
São Luiz-RS | 1:0 | Avenida-RS | ||
Novo Hamburgo | 1:0 | EC São José-RS |
Imperatriz | 1:0 | Maranhão-MA |
Örgryte | 2:0 | Norrby IF | ||
AIK | 1:0 | J-Södra IF | ||
BK Häcken | 6:1 | IK Brage | ||
FC Rosengård | 1:3 | Brommapojkarna | ||
Karlstad BK | 1:2 | IK Sirius | ||
Östersunds FK | 0:0 | Halmstads BK | ||
Örebro SK | 2:1 | GAIS |
Norwich U18 | 0:4 | Brighton U18 | ||
Wolves U18 | 0:1 | Newcastle U18 |
Hapoel Raanana | 0:0 | Hapoel Tel Aviv | ||
FC Ashdod | 2:1 | Bnei Sachnin | ||
Bnei Yehuda | 4:2 | Hapoel Haifa | ||
M. Tel Aviv | 3:0 | Kiryat Shmona |
Nigeria U20 | 3:5 n.E. | Südafrika U20 |
Sile Yildiz | 1:3 | 1461 Trabzon | ||
Bucaspor 1928 | 0:0 | Artvin Hopaspor |
Bilbao Athletic | 4:1 | Oviedo Vetusta | ||
SCD Durango | 0:4 | Rac. Santander | ||
CD Vitoria | 1:2 | SD Amorebieta |
UB Conquense | 0:1 | Atl. Baleares | ||
Hércules | 1:0 | UE Cornellà |
Valladolid Prom | 1:1 | Atl. Madrid B |
Bergama FK | 0:1 | Düzcespor |
1461 Trabzon | 2:0 | Muglaspor |
Optik Rathenow | 1:0 | Bischofswerda | ||
Altglienicke | 3:1 | FCO Neugersdorf |
SC Freiburg II | 2:0 | FK Pirmasens |
Wattenscheid 09 | 0:0 | Bonner SC | ||
SV Straelen | 1:1 | Wuppertaler SV | ||
M'gladbach II | 1:0 | SV Rödinghausen | ||
B. Dortmund II | 1:1 | SC Wiedenbrück | ||
RW Essen | 2:0 | TV Herkenrath | ||
SC Verl | 1:1 | 1.FC Kaan-M. |
VfB Oldenburg | 1:2 | Hannover 96 II | ||
TSV Havelse | 1:0 | VfL Oldenburg |
Henderson Eels | 7:0 | FC Morobe W. | ||
AS Tefana | 3:3 | Malampa RFC | ||
Lautoka FC | 2:2 | Central Sports | ||
Hienghene Sport | 1:1 | Lae City FC |
Iztapa | 0:0 | Xelajú | ||
CSD Municipal | 0:0 | Chiantla | ||
Guastatoya | 1:0 | Naranjeros | ||
Cobán Imperial | 1:0 | Comunicaciones |
Potros del Este | 0:0 | Plaza Amador | ||
San Miguelito | 0:0 | Árabe Unido | ||
Independiente | 2:0 | Alianza FC | ||
Universitario | 1:2 | San Francisco |
CD Marathón | 1:0 | FC Motagua |
K'lautern II | 0:2 | Hertha Wiesbach | ||
Schott Mainz | 1:2 | Mechtersheim | ||
Pfeddersheim | 3:1 | FC Karbach | ||
FV Diefflen | 1:0 | Eintracht Trier | ||
FV Engers 07 | 5:0 | VfB Dillingen |
SV Curslack-N. | 0:2 | Teutonia 05 | ||
FC Süderelbe | 1:2 | Altona 93 |
SF Baumberg | 3:4 | Jahn Hiesfeld |
Hohenstein-E. | 1:4 | Inter Leipzig |
Bremer SV | 7:0 | SC Borgfeld | ||
SG Aumund-Veg. | 2:3 | Schwachhausen | ||
BTS Neustadt | 0:2 | Blumenthaler SV | ||
OSC Bremerhaven | 2:2 | Leher TS |
NEC U17 | 1:0 | Ajax U17 | ||
Vitesse U17 | 1:3 | Utrecht U17 | ||
Feyenoord U17 | 4:1 | AZ U17 |
Feyenoord U19 | 2:0 | Sparta U19 | ||
Ajax U19 | 3:1 | NEC U19 | ||
Vitesse U19 | 3:2 | AZ U19 | ||
NAC Breda U19 | 1:2 | PSV U19 |
Wolfsburg U19 | 4:1 | D. Dresden U19 | ||
CZ Jena U19 | 1:3 | Hamburg U19 | ||
Osnabrück U19 | 1:4 | RB Leipzig U19 | ||
Magdeburg U19 | 2:1 | Niendorf U19 | ||
St. Pauli U19 | 2:2 | W. Bremen U19 | ||
Hannover 96 U19 | 4:2 | U. Berlin U19 |
Duisburg U19 | 1:0 | Leverkusen U19 | ||
1.FC Köln U19 | 4:0 | Paderborn U19 |
SC Freiburg U19 | 1:2 | Mainz 05 U19 | ||
Stuttgart U19 | 2:0 | Karlsruhe U19 | ||
Hoffenheim U19 | 2:1 | FC Augsburg U19 |
Hamburg U17 | 2:2 | Wolfsburg U17 | ||
E. Cottbus U17 | 2:0 | TeBe Berlin U17 | ||
RB Leipzig U17 | 0:2 | Hannover 96 U17 | ||
SC Borgfeld U17 | 1:4 | Chemnitz U17 |
Bielefeld U17 | 1:4 | Leverkusen U17 |
SV Wehen U17 | 2:1 | Nürnberg U17 |
APOEL Nikosia | 2:2 | AEK Larnaka | ||
EN Paralimniou | 1:1 | Pafos FC | ||
Alki Oroklini | 1:3 | Apol. Limassol |
Cailungo | 2:1 | Faetano | ||
San Giovanni | 1:0 | Juvenes-Dogana | ||
Virtus | 0:4 | Tre Penne |
CD El Nacional | 1:3 | SD Aucas | ||
CD Olmedo | 1:0 | CD América | ||
Uni. Católica | 0:0 | LDU Quito |
Tai Po | 3:0 | Kitchee | ||
Lee Man | 1:3 | R&F HK |
HKFC | 3:0 | Shatin |
Ha Noi FC | 2:0 | Binh Duong FC |
Schamachi | 2:1 | Sumqayit | ||
Zira FK | 0:0 | Neftchi Baku |
FC Drita | 3:1 | SC Gjilani | ||
KF Ferizaj | 2:0 | KF Trepca 89 | ||
FC Ballkani | 2:0 | KF Drenica |
Mons Calpe | 1:1 | Lynx FC | ||
Europa FC | 1:1 | Lincoln FC |
FC Olympique | 2:2 | Europa Point FC |
FC Empoli U19 | 2:0 | Cagliari U19 | ||
Udinese U19 | 0:2 | Inter U19 | ||
AS Rom U19 | 5:1 | SSC Neapel U19 | ||
Juventus U19 | 0:2 | FC Turin U19 | ||
SSD Palermo U19 | 1:3 | Chievo U19 | ||
Sampdoria U19 | 1:1 | Sassuolo U19 |
Salernitana U19 | 1:0 | Cittadella U19 | ||
Verona U19 | 2:2 | Bologna U19 | ||
Venezia FC U19 | 1:2 | Brescia U19 | ||
Spezia U19 | 1:2 | Carpi U19 | ||
Padova U19 | 1:1 | Parma U19 | ||
Cremonese U19 | 1:4 | SPAL U19 |
Cosenza U19 | 1:2 | Foggia U19 | ||
FC Crotone U19 | 2:2 | Perugia U19 | ||
Ascoli U19 | 1:0 | Lazio Rom U19 | ||
Frosinone U19 | 0:2 | AS Livorno U19 |
PSM Makassar | 9:0 | Badak Lampung | ||
Persebaya | 8:0 | Persinga |
Acireale | 2:0 | Cittanovese |
St. Andrews FC | 1:2 | Hibernians FC | ||
Valletta FC | 3:3 | Senglea Ath. | ||
Hamrun Spart. | 0:1 | Mosta FC | ||
Floriana FC | 0:1 | Qormi FC |
Gudja United FC | 1:0 | FC Swieqi Utd. | ||
Pembroke | 6:1 | Marsa FC |
Al-Duhail SC | 1:0 | Al-Sailiya SC | ||
Al-Sadd SC | 6:2 | Al-Khor SC |
Pars Jam | 3:1 | FC Nassaji M. |
Cruz Azul U20 | 2:0 | Santos U20 | ||
UNAM Pumas U20 | 1:1 | CF América U20 | ||
Club León U20 | 0:2 | Toluca U20 | ||
Tigres UANL U20 | 3:1 | Club Necaxa U20 | ||
Guadalajara U20 | 4:4 | Atlas U20 |
Chippa United | 2:0 | Marumo | ||
Witbank Spurs | 1:2 | Golden Arrows | ||
Royal AM | 1:0 | Richards Bay |
Aizawl FC | 1:2 | Mohun Bagan | ||
Gokulam FC | 1:1 | Indian Arrows |
Jamshedpur FC | 1:4 | FC Pune City |
Ballinamallard | 1:2 | Carrick Rangers | ||
HW Welders | 0:6 | Portadown | ||
Larne FC | 3:0 | Dundela FC |