Robert Lewandowski
Geburtsdatum 21.08.1988
Alter 35
Nat. Polen  Polen
Größe 1,85m
Vertrag bis 30.06.2026
Position Mittelstürmer
Fuß rechts
Akt. Verein FC Barcelona
Interessierter Verein Besiktas JK

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 49269
35198
931
32-
22-
Wahrscheinlichkeit 36 %  
36 %  
Letzte Bewertung: 30.05.2024
Dieses Gerücht teilen

R. Lewandowski Beşiktaş JK'a geliyor mu?

30.04.2024 - 16:18 Uhr
Beşiktaş'ta yeni sezon bombası Lewandowski!

Siyah-Beyazlı kulüp, şartların oluşması halinde Barcelonalı yıldız için girişimde bulunmayı planlıyor.
Sadece gökmen değil birçok muhabir de Beşiktaş'ın lewaya ilgisi olduğunu ve oldukça yüksek bir maaşın gözden çıkarıldığını yazdı lewandowski olur olmaz bilmiyorum ki bence olma ihtimali çok düşük bu adam barçadan boşa çıktığı anda birçok arap kulübü üç haneli maaş teklifleriyle kapısını çalacaktır en azından burdan Beşiktaş yönetiminin forvet transferi için çıtayı nereye yükselttiğini anlamış oluyoruz. Lewandowski özelinde son şey, bu adam bu yaşında buraya getirilebilirse çok büyük bir iş olur.
Beşiktaş'ta yeni sezon bombası Lewandowski!

Siyah-Beyazlı kulüp, şartların oluşması halinde Barcelonalı yıldız için girişimde bulunmayı planlıyor
Olma ihtimali olan bir transfer Hasan Arat'ın birkaç tanıdığı araya sokarak alabileceğini düşünüyorum. Yinede zor bir ihtimal. Fakat SüperLige gelir ise sadece takımın değil ligin marka değeri artar.
Ya güldürmeyin üstünüze gs ye bile gelmez piyasası var adamın
Yaşa Şanlı 8taş
Robert Lewandowski'nin menajeri Pini Zahavi, Lewandowski'nin gelecek sezon %100 olarak Barcelona'da devam edeceğini açıkladı.
İmkansız bu transfer, ekonomik olarak beşiktaşı nerde görüyorsunuz anlamıyorum
Alıntı: TarafsizScout
İmkansız bu transfer, ekonomik olarak beşiktaşı nerde görüyorsunuz anlamıyorum

Uzağa gitmeye gerek yok. Tüpraş, Beko vs. kime aitse ondan geri ödemesiz avans ile çözülebilir. Al-Musrati'ye 12M€ veren kulüp Lewandowski'yi almak için zorlayabilir. Fakat tok satıcı bir Barcelona gerçeği var. İmkansızı başaramayabilirler.

•     •     •

Taca gitti top :D
Adamın verdiği 22M Euroyu Muçi ve Musratiye gömdünüz. Lewandowskinin minimum ederi 20M Euro maaş olarak minimum 10M Euro. Lütfen başlık açarken mantıklı açalım yani. Tekrardan Tüpraş ve Bekodan para gelir bizde öyle transfer yaparız diye bir planlama olabilir mi? Dersin ki Semihi satarız 20 ordan gelir Gedsonu satarız 20 ye 10 milyon ordan gelir. 30 milyona bir kanat bir santrfor bir 8 numara çekersin.
İmkansıza yakın bir transfer başka denecek bir şey yok Lachend

•     •     •

Futbolun gündemini beraber yazalım:D
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.