Transfermarkt
Galatasaray

Shakhtar Donetsk
Marcão
Geburtsdatum 05.06.1996
Alter 28
Nat. Brasilien  Brasilien
Größe 1,85m
Vertrag bis 30.06.2027
Position Innenverteidiger
Fuß links
Akt. Verein FC Sevilla
Interessierter Verein Shakhtar Donetsk

Leistungsdaten: 23/24

Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 25.07.2021
Dieses Gerücht teilen

Marcão Shakhtar Donetsk'a geliyor mu?

01.06.2021 - 08:18 Uhr
Shakhtar'ın başına geçen Roberto De Zerbi, Sassuolo'dan eski öğrencisi Marlon'la beraber Marcao'nun transferini istedi.
Galatasaray ile sözleşmesini 3 yıla çıkartan Marcao için Shakhtar'ın Marlon görüşmelerine göre Galatasaray'a bir teklif sunacağı iddia edildi.Sassuolo, Marlon'nun ayrılmasına izin vermezse Brezilyalı futbolcu ilk sıraya yükselecek.
Ekonomik olarak oyuncu satmak zorunda olan Aslan'da bu transfer can suyu olacak. Galatasaray, Marcao için en az 25 milyon euro civarında bir gelir hedefliyor.
Sarı kırmızılılar, bu rakamın altına düşülmesi halinde ise sonraki satıştan pay ve bonuslar şeklinde primler istediği belirtiliyor.Sassuolo'nun ise 12 milyon euro'ya Barcelona'dan aldığı Marlon için en az 35 milyon euro istediği ve bu nedenle ibrenin Marcao'dan yana olduğu kaydedildi.
tam shaktar'ın sevdiği topçu tarzı. brezilyalı olması zaten gerçekçi bir haber olduğunu doğruluyor. 13-15m civarı bir paraya mantıklı olur.
Bu sezon değilde öbür sezon satılabilir.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Umarım satılır el bombası gibi bir oyuncu her an yedek kalıp değersizleşebilir
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap objektif-yorum

Yani Marcao'nun defans olarak en büyük sorunu yaptigi hatanin orta sahada pas hatasi degil genellikle gol yemeye sebep oldugu icin tepki topluyor onun harici mükkemmel olmasa bile cok iyi defans.

Bazen çok acemice müdahaleler yapıyor kırmızı yiyebilme potansiyeli yüksek. 2 maç üst üste kırmızı yese bir daha oynatmazlar. Bu adamı satıp daha dengeli birinij bulunması gerek
Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Yani Marcao'nun defans olarak en büyük sorunu yaptigi hatanin orta sahada pas hatasi degil genellikle gol yemeye sebep oldugu icin tepki topluyor onun harici mükkemmel olmasa bile cok iyi defans.

Bazen çok acemice müdahaleler yapıyor kırmızı yiyebilme potansiyeli yüksek. 2 maç üst üste kırmızı yese bir daha oynatmazlar. Bu adamı satıp daha dengeli birinij bulunması gerek

Sezon basindan beri 10 sari kart 1 kirmizi kart gördü. Ruslarin kisiligine bakarsak oraya gider ise cok farkli olacagini düsünmüyorum.

Bırakta rusların elinde patlasın. Neden gsnin elinde patlamasını istiyorsun? Kartları en çok es gecilen isimdir belki rosier,serdar,joseften daha dengesiz olduğunu düşünüyorum
Shaktar'ın 25 milyon bonservis ödediğini ben görmedim. Bir Bernard var ondan da kar edemediler.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap repace

Shaktar'ın 25 milyon bonservis ödediğini ben görmedim. Bir Bernard var ondan da kar edemediler.

Oda dogru en son 2018/19 sezonunda 15 Milyon Euro transferi yapmislar harici 14/15 sezonuna kadar hicbir yüksek miktarda alim yapmamislar ama yillar icerisinde yaptiklari satislar ile alim gücünün oldugunu biliyoruz Fred 18/19 sezonundan satildigindan beri transfer piyasasinda 25 Milyon Euro'ya yakin kardalar o kadar yüksek miktarda satin almayacak olsalar bile artik insallah deyip bekleyecegiz.

Keske 25'e satilsa Türk takımlarının böyle satışlara ihtiyacı var.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
%91 pas isabetine sahip solak pasör stoper.Her an yedek olabilir,değersizleşebilir gibi söylemler var.Şu an Marcao'daki oyun kurma meziyetine sahip stoper sayısı koca dünyada 10'u geçmez.20 milyona kadar da çıkabilirler,kar da edebilirler Marcao'dan hiç şaşırmam.Pep sırf bu kriterlerden dolayı Laporte'a 60 milyona yakın para saydırdı,Bayern Lucas Hernandez'e 80 milyon saydı.Örnekler belli,Shaktar Marcao'yu UCL arenasında sahaya sürerse ciddi kar edebilir.

•     •     •

Objektif.
Şenol Güneş ve Fatih Terim arasında Marcao'nun sol bek pozisyonuna daha uygun bir yapısı ve oyunu olması nedeniyle ve Milli takımın ve Galatasaray'ın sol bekte ihtiyacı olması nedeniyle oyuncunun özellikle hız çalışmaları yapacağı ve sol bek eğitimleri alacağı aynı zamanda da Türkiye vatandaşı yapılacağı konusu var.
Alıntı yap eltsihw
%91 pas isabetine sahip solak pasör stoper.Her an yedek olabilir,değersizleşebilir gibi söylemler var.Şu an Marcao'daki oyun kurma meziyetine sahip stoper sayısı koca dünyada 10'u geçmez.20 milyona kadar da çıkabilirler,kar da edebilirler Marcao'dan hiç şaşırmam.Pep sırf bu kriterlerden dolayı Laporte'a 60 milyona yakın para saydırdı,Bayern Lucas Hernandez'e 80 milyon saydı.Örnekler belli,Shaktar Marcao'yu UCL arenasında sahaya sürerse ciddi kar edebilir.

bu sene kesinlikle satılmayacak.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.