Woking | 1:0 | Welling Utd. |
Chorley | 4:3 n.E. | Spennymoor Town |
E. Frankfurt | 0:2 | 1.FSV Mainz 05 |
|
Schweden U16 | 0:3 | Belgien U16 | ||
Portugal U16 | 2:0 | Paraguay U16 |
Sant Julia | 3:0 | UE Engordany | ||
IC d'Escaldes | 2:1 | FC Santa Coloma |
FC Turin | 3:2 | US Sassuolo | ||
Sampdoria | 1:2 | FC Empoli | ||
Frosinone | 1:3 | Udinese Calcio | ||
SPAL | 1:2 | SSC Neapel |
|
|
AS Rom | 2:0 | Juventus Turin |
|
Stade Rennes | 1:1 | EA Guingamp | ||
LOSC Lille | 1:0 | G. Bordeaux | ||
Ol. Marseille | 0:3 | Olympique Lyon |
|
Sturm Graz | 1:3 | Austria Wien |
|
|
Wolfsberger AC | 4:0 | SKN St. Pölten | ||
RB Salzburg | 2:1 | LASK |
|
Spartak Moskau | 1:0 | FK Ufa | ||
Zenit S-Pb | 3:1 | ZSKA Moskau |
VV GOES | 2:0 | EVV Echt | ||
OJC Rosmalen | 2:2 | USV Hercules | ||
Quick DH | 6:1 | JVC Cuijk | ||
Volendam U21 | 3:2 | SV OSS '20 | ||
Dongen | 0:0 | Westlandia | ||
Blauw Geel '38 | 1:0 | HBS | ||
HSC '21 | 1:0 | VV UNA | ||
OFC Oostzaan | 3:0 | ADO '20 |
Kayserispor U21 | 1:2 | Kasimpasa U21 | ||
Konyaspor U21 | 1:0 | Trabzonspor U21 | ||
Basaksehir U21 | 0:1 | Ankaragücü U21 | ||
Y. Malatya U21 | 0:4 | Erzurum FK U21 |
Kayserispor | 2:1 | Kasimpasa |
|
|
Konyaspor | 2:2 | Trabzonspor |
|
|
Basaksehir | 2:1 | Ankaragücü |
|
|
Y. Malatyaspor | 3:1 | Erzurumspor FK |
FC Luzern | 4:0 | Grasshoppers |
|
|
FC St. Gallen | 2:1 | FC Sion |
|
|
BSC Young Boys | 3:1 | FC Basel |
|
CFR Cluj | 1:0 | CS U Craiova |
Leonidas | 0:1 | RKSV Minor | ||
VV Gemert | 1:2 | RKSV Halsteren | ||
De Meern | 0:2 | SV Meerssen | ||
Groene Ster | 6:2 | Vlissingen | ||
Unitas | 1:1 | Alphense Boys | ||
RKSV Nuenen | 1:1 | IFC Ambacht |
Glasgow Rangers | 2:0 | Celtic Glasgow |
Arsenal Kyiv | 3:3 | Chornomorets | ||
Desna Chernigiv | 2:1 | Olimpik Donetsk | ||
Vorskla Poltava | 1:1 | Karpaty Lviv |
PAOK U19 | 1:1 | Ast.Tripoli U19 | ||
AE Larisa U19 | 0:1 | Apollon U19 |
Ionikos Nikeas | 2:0 | Eolikos | ||
Nestos | 0:1 | PO Triglias | ||
Thesprotos | 2:0 | Niki Volou |
KVC Winkel Sp. | 4:1 | Patro Eisden |
City Pirates | 0:2 | KFC Eppegem |
Bocholt VV | 3:1 n.V. | Sport. Hasselt | ||
Francs Borains | 1:2 | URSL Visé |
Corinthians | 0:0 | Grêmio |
|
|
Goiás | 2:1 | Ceará SC |
|
|
Flamengo | 2:1 | Chapecoense |
|
|
Internacional | 3:1 | EC Cruzeiro |
|
|
FC Santos | 3:0 | Vasco da Gama | ||
Atlético-MG | 0:2 | Palmeiras |
|
Cuiabá-MT | 1:1 | Paraná | ||
Operário-PR | 0:0 | Oeste-SP | ||
Brasil Pelotas | 0:2 | CRB |
Sigma Olmütz | 3:2 | Zlin | ||
Mlada Boleslav | 1:1 | FK Teplice |
Slavia Prag | 3:1 | Viktoria Pilsen |
Vendsyssel FF | 0:1 | AC Horsens | ||
Hobro IK | 0:1 | Vejle BK |
Randers FC | 4:3 | Sönderjyske | ||
Aarhus GF | 2:0 | Aalborg BK |
FC Midtjylland | 4:0 | FC Kopenhagen |
Jedinstvo U19 | 1:2 | Partizan U19 | ||
Vojvodina U19 | 1:3 | Roter Stern U19 | ||
DIN | 1:5 | FK Brodarac U19 | ||
BASK TEK U19 | 2:5 | Trayal U19 | ||
Radn. Nis U19 | 1:4 | Čukarički U19 | ||
OFK Beograd U19 | 6:0 | Indjija U19 |
Teleoptik U17 | 2:1 | Brodarac U17 | ||
Apolon 4 U17 | 2:2 | Rad (Z) U17 | ||
Vojvodina U17 | 1:1 | Roter Stern U17 | ||
OFK Belgrad U17 | 2:3 | Sloboda U17 | ||
Zemun U17 | 1:0 | Spartak U17 |
TPS U19 | 1:3 | VJS U19 |
VJS Vantaa | 2:2 | Reipas Lahti | ||
FC Kiffen | 0:0 | JIPPO | ||
Pallo-Kissat | 0:0 | KJP Kouvola | ||
Nurmijärvi | 1:1 | JäPS |
Jakobstads BK | 7:1 | FC Vaajakoski | ||
Pallo-Kerho 37 | 0:3 | GBK | ||
OLS | 0:1 | SJK II | ||
VPS II | 1:3 | JS Hercules |
EsPa | 7:0 | HIFK II |
RoPS | 0:1 | Ilves | ||
IFK Mariehamn | 1:2 | FC Inter | ||
Helsinki IFK | 1:1 | KuPS |
Kurkimäen | 3:1 | JPS |
Grankulla IFK | 1:3 | Tampere United |
Piast Gliwice | 2:1 | Jagiellonia | ||
Legia Warschau | 1:1 | Pogon Stettin | ||
Lechia Gdansk | 1:1 | Zaglebie Lubin |
Strumska Slava | 2:3 | Ludogorets II |
NK Triglav | 0:3 | NK Celje |
Levski Sofia | 5:1 | Cherno More |
Breuningsweiler | 2:2 | Ehingen-Süd |
Kühlungsborn | 3:0 | SV 90 Görmin |
Schleswig 06 | 0:5 | Friedrichsberg | ||
TSV Rantrum | 6:4 | FC Reher/Puls | ||
TuS Jevenstedt | 6:2 | VfR Horst |
FC Huchting | 2:2 | TV Bremen-Walle | ||
SV Hemelingen | 1:0 | Melchiorshausen | ||
SV Grohn | 2:3 | TuRa Bremen | ||
Komet Arsten | 1:1 | SC Vahr-Blockd. | ||
Union 60 Bremen | 3:0 | SG Findorff | ||
DJK Blumenthal | 4:6 | SV Lemwerder |
SG Rehlingen | 1:2 | FV Schwalbach | ||
VfL Primstal | 0:2 | Halberg Brebach | ||
SF Köllerbach | 4:2 | SG Mettlach | ||
SV Rohrbach | 0:1 | SV Saar 05 | ||
FC Rastpfuhl | 1:3 | TuS Herrensohr |
Gau-Odernheim | 2:1 | TB Jahn Zeiskam | ||
SV Gonsenheim | 3:1 | FC Speyer 09 | ||
FK Pirmasens II | 1:2 | SC Hauenstein | ||
SV Steinwenden | 2:2 | Waldalgesheim | ||
FV Dudenhofen | 3:1 | RWO Alzey | ||
SG Rieschweiler | 1:2 | TuS Rüssingen |
Drocht./A. II | 2:0 | Ahlerstedt/Ott. | ||
TuS Harsefeld | 6:0 | E. Lüneburg | ||
MTV TB Lbg. | 3:1 | Güldenst. Stade | ||
SV Emmendorf | 1:3 | FC Verden 04 | ||
TSV Gellersen | 1:9 | MTVE Celle |
SC Hemmingen/W. | 0:1 | TSV Pattensen | ||
Heeßeler SV | 4:1 | TV Stuhr | ||
Bad Pyrmont | 0:2 | TSV Burgdorf | ||
Iraklis Hellas | 0:4 | SV Bavenstedt | ||
Ramlingen-E. | 3:3 | Krähenwinkel | ||
VfL Bückeburg | 1:4 | TuS Sulingen |
Rapid Chemnitz | 0:0 | Pirna-Copitz | ||
Empor Glauchau | 2:3 | BSG Stahl Riesa | ||
FSV Neusalza-S. | 1:3 | Germ. Mittweida |
FV Biebrich 02 | 2:4 | SG Kinzenbach | ||
TuS Dietkirchen | 3:0 | DJK Flörsheim | ||
SV Zeilsheim | 4:1 | FC Gießen II | ||
FC Dorndorf | 3:1 | TSG Wörsdorf | ||
FV Breidenbach | 3:4 | Schwanheim |
SV Schackendorf | 2:5 | Lübecker SC | ||
TSV Wankendorf | 0:3 | SV Eichede II | ||
GW Siebenbäumen | 3:1 | TuS Hartenholm | ||
Pr. Reinfeld | 2:0 | Heikendorfer SV |
FSV Dörnberg | 0:1 | SV 1910 Neuhof | ||
Barockstadt II | 2:3 | Grebenstein | ||
SG Johannesberg | 4:0 | SV Kaufungen 07 | ||
Schwalmstadt | 0:2 | CSC 03 Kassel | ||
Sandershausen | 1:6 | Weidenhausen | ||
Eintr. Baunatal | 1:4 | SV Steinbach |
C. Wiemelhausen | 2:0 | Erkenschwick | ||
Kirchhörder SC | 1:1 | SC Neheim | ||
YEG Hassel | 3:0 | BSV Schüren | ||
TuS 05 Sinsen | 1:2 | Wanne-Eickel | ||
SV Horst 08 | 3:1 | Finnentrop/Bam. | ||
Meinerzhagen | 2:0 | Lüner SV |
W. Teistungen | 0:3 | SGG Schweina |
FC Heidelsheim | 4:2 | FV Lauda | ||
F. Heddesheim | 5:2 | TuS Bilfingen | ||
VfR Mannheim | 1:3 | Sandhausen II | ||
FC Zuzenhausen | 1:3 | TSV Wieblingen |
FC Auggen | 2:1 | Kehler FV | ||
FV Lörrach-Br. | 3:1 | 1.SV Mörsch |
Atl. Tucumán | 3:0 | River Plate |
|
|
Argentinos Jrs. | 0:0 | Gimnasia |
Platense | 0:1 | Central Córdoba |
Columbus | 0:3 | LAFC | ||
New England | 3:1 | San Jose | ||
Chicago | 2:0 | Minnesota | ||
Colorado | 2:3 | Salt Lake | ||
Seattle | 1:0 | Houston | ||
Atlanta | 1:0 | Orlando |
ADI Metapán | 2:1 | Santa Tecla | ||
Alianza FC | 2:0 | Pasaquina | ||
Limeño | 0:1 | Chalatenango |
Barranquilla FC | 2:0 | Leones FC | ||
Pereira | 2:1 | Quindío | ||
Llaneros FC | 0:3 | Boyacá Chicó | ||
Inter Palmira | 3:0 | Real Cartagena |
Nacional Potosí | 1:0 | The Strongest | ||
Club Destroyers | 0:3 | Wilstermann | ||
Club San José | 2:1 | Sport Boys |
S-Pulse U18 | 1:1 | Ichifuna HS | ||
Omiya U18 | 1:0 | Urawa Reds U18 | ||
Antlers U18 | 1:1 | RKU Kashiwa HS |
Sanfrecce U18 | 1:2 | Gamba U18 | ||
Grampus U18 | 3:3 | Avispa U18 | ||
Kyoto Sanga | 2:3 | Hig. Fukuoka HS |
Shichigahama SC | 1:0 | Bandits Iwaki |
KR Reykjavík | 1:1 | Fylkir |
KF Laçi | 3:0 | FC Kamza | ||
KF Skënderbeu | 1:2 | KF Teuta | ||
FC Luftëtari | 3:2 | FK Kukësi | ||
KS Kastrioti | 2:0 | Flamurtari FC | ||
FK Partizani | 2:1 | KF Tirana |
Bijeljina U17 | 0:1 | Tuzla City U17 | ||
Zr. Mostar U17 | 3:0 | Krupa U17 |
Slavija S. U19 | 4:1 | Bijeljina U19 | ||
Zvijezda 09 U19 | 1:2 | FK Krupa U19 | ||
Sloboda T U19 | 0:2 | FK MDK U19 | ||
Zeljeznicar U19 | 3:1 | Banja Luka U19 |
Atlantas | 0:0 | Stumbras | ||
Panevezys | 2:1 | Palanga |
Dinamo Minsk | 3:1 | FK Gomel | ||
Vitebsk | 1:0 | Soligorsk | ||
BATE Borisov | 1:0 | Torpedo Minsk |
TOSK Tesanj | 2:2 | FK Gorazde |
Raja Casablanca | 2:1 | Mouloudia Oujda |
ES Sahel | 3:1 | US Tataouine | ||
CS Sfaxien | 3:1 | Stade Tunisien |
El Dakhlia | 1:2 | Zamalek |
Jeju United | 1:3 | Suwon Bluewings | ||
Gyeongnam FC | 0:2 | Gangwon FC | ||
Ulsan HD | 2:1 | Jeonbuk Hyundai |
NK Brda | 0:1 | NK Bravo | ||
ND Ilirija | 0:0 | ND Bilje |
Bucheon FC | 0:0 | Asan Mugunghwa | ||
FC Anyang | 0:0 | Ansan Greeners | ||
Busan IPark | 1:1 | Gwangju FC |
Red Wolves | 2:2 | Forward Madison | ||
Richmond | 2:0 | FC Tucson | ||
Lansing Ignite | 1:1 | Greenville |
SKU Amstetten | 3:1 | A. Klagenfurt |
|
Cerro Porteño | 3:2 | CD Santaní | ||
Libertad | 1:0 | Sport. Luqueño |
Peñarol | 1:1 | Nacional |
Alki Oroklini | 1:0 | Anorthosis | ||
Pafos FC | 0:2 | EN Paralimniou | ||
Doxa Katokopias | 1:0 | Ermis Aradippou |
Apol. Limassol | 1:2 | AEK Larnaka |
TJK Legion | 3:0 | FCI Levadia U21 | ||
JK Järve | 0:2 | JK Tammeka U21 |
Paide U21 | 1:1 | Pärnu JK | ||
Viimsi JK | 1:0 | FC Helios Voru |
JK Viljandi | 1:3 | FC Flora | ||
Kalev | 0:1 | Kalju FC |
Sport Huancayo | 2:0 | Alianza UDH | ||
César Vallejo | 2:2 | Pirata FC | ||
Dep. Municipal | 1:1 | Cusco FC | ||
Alianza Lima | 3:2 | FBC Melgar |
Zwekapin Utd. | 1:2 | Magwe FC | ||
Yadanarbon FC | 0:1 | Mahar United | ||
S. Myanmar FC | 1:1 | Hantharwady Utd |
Chainat FC | 0:3 | Port FC | ||
Chiangmai FC | 1:1 | Bangkok Utd. | ||
PT Prachuap FC | 2:1 | Suphanburi FC | ||
Ratchaburi FC | 2:2 | Sukhothai FC |
Ayutthaya Utd. | 0:0 | Rayong FC | ||
Khon Kaen FC | 2:1 | Samut Sakhon C. | ||
BG Pathum Utd. | 1:0 | Thai Honda FC | ||
Sisaket FC | 0:0 | Lampang FC |
Hougang Utd. | 1:0 | Balestier Khals |
San Luis | 2:1 | Santa Cruz | ||
Copiapó | 1:0 | Ñublense | ||
Rangers Talca | 2:3 | San Felipe | ||
Cobreloa | 3:0 | S. Morning | ||
Valdivia | 0:5 | Puerto Montt |
CD Everton | 0:2 | Audax Italiano | ||
Cobresal | 0:2 | U. Católica | ||
Union Española | 1:0 | U. Concepción |
UD Almería | 5:3 | FC Elche | ||
CA Osasuna | 1:0 | Reus Deportiu | ||
R. Majadahonda | 2:3 | Albacete | ||
Dep. La Coruna | 1:1 | FC Cádiz |
|
|
UD Las Palmas | 1:0 | FC Córdoba |
RC Lens U19 | 9:1 | QRM U19 | ||
Paris SG U19 | 4:1 | Boulogne U19 | ||
Orléans U19 | 1:5 | Le Havre U19 | ||
Paris FC U19 | 2:1 | Entente SSG U19 | ||
Dunkerque U19 | 4:2 | USM Saran U19 |
Rodez AF B | 1:2 | Toulouse B |
Le Mée SF | 0:0 | Noisy-le-Sec | ||
US Créteil B | 2:1 | Blanc-Mesnil SF |
TA Rennes | 2:3 | St. Co Locminé |
Amiens SC B | 2:2 | AS Beauvais |
FC Mulhouse | 1:2 | R. Straßburg B |
EF Bastia | 0:4 | FC Lucciana |
Khimki | 2:0 | Tambov |
U Cluj | 3:0 | UTA Arad |
Torpedo Moskau | 4:0 | Rotor 2 |
Famalicão | 3:2 | Oliveirense | ||
FC Porto B | 0:1 | SC Braga B | ||
Cova Piedade | 0:0 | Varzim | ||
Acad. Coimbra | 0:2 | SC Covilhã | ||
Mafra | 0:1 | Farense |
GD Chaves | 1:2 | Vitória Setúbal | ||
Vit. Guimarães | 5:1 | B SAD | ||
CD Nacional | 0:4 | FC Porto |
|
|
Rio Ave | 2:3 | Benfica |
|
Adana Demirspor | 2:0 | Balikesirspor | ||
Ümraniyespor | 1:3 | Istanbulspor | ||
Denizlispor | 6:0 | Karabükspor | ||
Gaziantep FK | 0:2 | Genclerbirligi |
|
|
Hatayspor | 1:0 | Giresunspor | ||
Altinordu | 3:0 | Boluspor | ||
Ankaraspor | 3:1 | Altay SK |
Unicov | 4:0 | Val. Mezirici | ||
Vrchovina NMnM | 1:2 | Petrkovice |
Slavia Karlsbad | 1:4 | Loko Vltavin | ||
Stechovice | 0:2 | Vysehrad | ||
Sokol Brozany | 0:3 | Zivanice |
Vikt. Pilsen B | 4:3 | Sl. Liberec B | ||
FCZ Brünn B | 7:0 | Slovacko B |
Karvina B | 2:5 | Jihlava B |
SILON Taborsko | 3:3 | Pardubice | ||
Varnsdorf | 0:0 | 1.SK Prostejov | ||
Jihlava | 1:1 | C. Budejovice | ||
Hradec Kralove | 2:0 | Viagem Usti n/L |
FC Fredericia | 2:1 | Thisted FC | ||
FC Helsingör | 1:1 | Naestved BK | ||
HB Köge | 1:3 | Nyköbing FC | ||
Hvidovre | 1:2 | Fremad Amager | ||
FC Roskilde | 1:2 | Lyngby BK |
Strømmen | 1:2 | Aalesund | ||
Kongsvinger | 3:2 | Tromsdalen | ||
Notodden | 1:2 | HamKam | ||
Skeid | 2:3 | Raufoss | ||
Jerv | 2:0 | Ullensaker/Kisa | ||
Nest-Sotra FK | 0:1 | Start | ||
Sandnes Ulf | 2:4 | Sandefjord |
Tromsø | 1:2 | Odd | ||
Molde FK | 1:0 | Mjøndalen | ||
Ranheim | 1:5 | Vålerenga | ||
Sarpsborg 08 | 0:1 | Kristiansund | ||
Haugesund | 1:1 | Bodø/Glimt | ||
Stabæk | 0:1 | Brann |
TJ Tianhai | 1:2 | GZ City | ||
BJ Guoan | 3:0 | SZ FC | ||
GuaZ FC | 2:2 | Jiangsu FC | ||
SH Port | 2:1 | SD Taishan |
CC Yatai | 3:2 | CZ Mighty Lions |
Alta IF | 1:0 | Sotra | ||
Elverum | 2:1 | Mjølner |
Brattvåg | 0:2 | Vidar | ||
Levanger | 2:0 | Egersund | ||
Stjørdals-Blink | 4:0 | Hødd | ||
Kvik Halden | 2:0 | Bryne |
NK Solin | 3:0 | NK Lucko | ||
Bijelo Brdo | 1:1 | NK Dugopolje |
Pogon II | 5:0 | Gwardia Koszalin |
Bron Radom | 1:4 | Pelikan Lowicz | ||
Legia II | 1:0 | Huragan Morag | ||
Legionovia | 1:0 | Pol. Warschau |
Rekord B-B | 1:0 | Stal Brzeg |
Wisla Sand. | 1:1 | KSZO Ostrowiec | ||
Stal Krasnik | 1:1 | Chelmianka | ||
Wisla Pulawy | 0:0 | Orleta R.P. |
Djurgården | 0:2 | AIK | ||
Malmö FF | 4:1 | Elfsborg |
Östers IF | 0:0 | Västerås SK | ||
IK Brage | 0:0 | Norrby IF | ||
Syrianska FC | 1:2 | Mjällby AIF |
IFK Lidingö U19 | 0:4 | Sirius U19 |
Shakhter K. | 2:0 | Zhetysu | ||
Kaysar | 5:1 | Tobol Kostanay | ||
Aktobe | 0:2 | Okzhetpes | ||
Atyrau | 2:1 | Kairat Almaty |
FK Berane | 1:0 | Jedinstvo | ||
FK Podgorica | 0:1 | FK Decic Tuzi | ||
FK Bokelj | 3:1 | Otrant-Olympic | ||
FK Jezero | 3:0 | Kom Podgorica |
Bunyodkor | 2:1 | Kokand 1912 | ||
Surkhon | 1:0 | FK Buxoro | ||
Metallurg Bk. | 0:0 | Lok Tashkent |
Bnei Sachnin | 0:2 | Kiryat Shmona | ||
M. Petah Tikva | 0:2 | Hapoel Tel Aviv | ||
FC Ashdod | 1:0 | Hapoel Haifa |
GKS Belchatow | 3:1 | Widzew Lodz |
Agri 1970 Spor | 0:1 | M.Yesilyurt Bld | ||
Yozgatspor 1959 | 6:5 n.E. | Aksehir Spor | ||
Oguzhanspor | 0:2 | Bld Derince |
Forge FC | 1:2 | Cavalry FC | ||
FC Edmonton | 0:0 | Pacific FC |
Hoffenheim II | 0:3 | Saarbrücken |
|
E. Norderstedt | 0:2 | Hannover 96 II | ||
TSV Havelse | 2:1 | Lupo-Martini | ||
VfL Oldenburg | 1:0 | Werder II | ||
LSK Hansa | 2:1 | SSV Jeddeloh II | ||
Hamburger SV II | 2:1 | St. Pauli II |
Reichenau | 2:1 | SV Wörgl |
BK Avarta | 2:0 | Vejgaard B |
FC Naters | 2:1 | Lancy FC |
Akademisk BK | 2:0 | Vanlöse IF |
FC Langenthal | 2:0 | Zug 94 | ||
SR Delémont | 6:0 | SC Goldau |
Comunicaciones | 1:1 | Guastatoya | ||
CSD Municipal | 3:3 | Malacateco |
Real de Minas | 4:2 | Juticalpa |
RW Koblenz | 4:2 | Pfeddersheim | ||
FV Engers 07 | 0:2 | FSV Jägersburg |
Neu-Isenburg | 0:6 | RW Hadamar | ||
FC Eddersheim | 2:5 | VfB Ginsheim |
1.FC Düren | 1:1 | BW Friesdorf | ||
Freialdenhoven | 1:0 | SV 1910 Breinig | ||
B. Gladbach 09 | 4:0 | VfL Alfter | ||
Frechen 20 | 4:1 | Arnoldsweiler | ||
SV Deutz 05 | 1:1 | VfL Vichttal | ||
Siegburger SV | 2:0 | Wegberg-Beeck |
CFC Hertha 06 | 4:2 | Brandenburg. SC | ||
Torgelower FC | 0:0 | H. Rostock II | ||
Lok Stendal | 0:2 | Lichtenberg 47 | ||
FC Strausberg | 0:3 | H. Zehlendorf | ||
BW Berlin | 8:0 | Malchower SV |
Sandersdorf | 2:1 | Hohenstein-E. | ||
Chemie Leipzig | 2:2 | FSV Luckenwalde |
KSV Vatan Sport | 1:3 | ESC Geestemünde | ||
SFL Bremerhaven | 2:1 | SC Borgfeld | ||
Habenhauser FV | 2:4 | Blumenthaler SV |
VfR Neumünster | 3:1 | SV Frisia 03 | ||
Türkspor Kiel | 2:9 | SV Todesfelde |
Heeslinger SC | 2:0 | Hagen/Uthlede | ||
HSC Hannover | 1:0 | TB Uphusen | ||
MTV Gifhorn | 2:1 | VfL Oythe | ||
Spelle-Venhaus | 4:1 | VfV Hildesheim |
MSK Zilina B | 3:1 | Pohronie |
Vitesse U19 | 3:1 | Sparta U19 |
Lokomotiv Gomel | 1:0 | Orsha | ||
Slonim | 2:2 | Volna Pinsk | ||
Smolevichi | 3:2 | Mikashevichi | ||
Rukh | 2:2 | Naftan | ||
Svetlogorsk | 0:3 | DYuSSh-2 | ||
FK Smorgon | 0:2 | Krumkachi | ||
FK Baranovichi | 0:5 | Belshina |
Yverdon II U21 | 1:0 | Pully Football |
WAF Brigittenau | 1:2 | Union Mauer | ||
Wienerberg | 2:3 | SV Donau |
FSV Frankf. U19 | 2:1 | Karlsruhe U19 |
Wolfurt | 1:3 | Fussach | ||
FC Egg | 0:4 | A. Lustenau II |
FC Sierre | 3:1 | FC Chippis | ||
Olymp. Genève | 6:3 | CS Interstar |
FC Echichens | 3:1 | SC Düdingen | ||
FC Ueberstorf | 1:1 | Sarraz-Eclépens |
FC Cornol | 2:2 | FC Moutier |
FC Willisau | 3:4 | AS Novazzano | ||
FC Lugano II | 6:0 | FC Altdorf |
FC Wangen b. O. | 3:4 | FC Muri |
FC Rüti | 1:1 | FC Bazenheid |
Grasshopper U17 | 1:1 | BSC YB U17 | ||
BEJUNE U17 | 3:3 | St. Gallen U17 |
Costa Rica U17 | 3:4 n.E. | Kanada U17 | ||
USA U17 | 3:0 | Panama U17 | ||
Haiti U17 | 4:3 n.E. | Honduras U17 | ||
Mexiko U17 | 5:1 | El Salvador U17 |
Korona U19 | 3:0 | Slask U19 |
Tre Fiori | 0:1 | Tre Penne |
SD Aucas | 2:1 | Independiente | ||
CD El Nacional | 2:1 | Guayaquil City | ||
Mushuc Runa SC | 3:4 | Técnico U. | ||
Delfín SC | 2:1 | LDU Quito |
FS Jelgava | 0:0 | RFS | ||
Spartaks | 1:0 | FK Liepaja | ||
FK Metta | 2:1 | JFK Ventspils |
Taipei Dragons | 3:4 | Tainan City | ||
NTUS | 2:7 | Leopard Cat | ||
Ming Chuan Univ | 1:3 | Hang Yuan FC | ||
Taipower | 3:1 | Futuro |
Tung Sing | 7:1 | Sun Hei | ||
Supreme | 0:1 | North District | ||
St. Joseph's | 0:2 | Fu Moon | ||
Yau Tsim Mong | 0:3 | Kowloon City | ||
Kwun Tong | 3:1 | Kwong Wah | ||
Wan Chai | 1:4 | Sham Shui Po | ||
Tuen Mun | 0:2 | Lucky Mile |
Leaper | 0:4 | Rangers | ||
South China AA | 3:2 | HKFC | ||
Mutual | 2:4 | Central Western | ||
Wong Tai Sin | 4:2 | Eastern Distr. | ||
Shatin | 2:5 | RCFC | ||
Citizen | 1:2 | Happy Valley | ||
Double Flower | 0:9 | Wing Yee |
Yuen Long | 0:2 | Southern |
Hai Phong FC | 0:0 | SLNA FC | ||
Da Nang FC | 2:1 | Khanh Hoa FC | ||
Viettel FC | 0:3 | HAGL FC |
Kyrgyzaltyn | 0:3 | Alga Bishkek | ||
Leader-Champion | 1:1 | Ilbirs Bishkek |
Lynx FC | 2:1 | Mons Calpe |
Leo FC | 1:7 | Manchester 62 |
Manch. 62 Res | 0:3 | Red Imps Res |
Ararat-Armenia | 2:1 | FC Alashkert |
Umeå FC | 1:0 | Carlstad United | ||
Linköping City | 0:1 | Karlstad BK | ||
Vasalunds IF | 3:0 | Nyköpings BIS | ||
Sandvikens IF | 2:2 | Akropolis IF |
IK Oddevold | 3:3 | Oskarshamns AIK | ||
Kristianstad FC | 1:1 | Tvååkers IF | ||
IFK Värnamo | 1:1 | Åtvidabergs FF |
ÍF Fuglafjördur | 0:2 | HB Tórshavn | ||
B36 Tórshavn | 1:0 | TB Tvøroyri | ||
NSÍ Runavík | 5:1 | AB Argir |
Sydney FC | 6:1 | Melbourne Vict. |
Frankreich U17 | 6:1 | Tschechien U17 | ||
Belgien U17 | 0:3 | Niederlande U17 |
Sampdoria U19 | 0:0 | AS Rom U19 | ||
Sassuolo U19 | 1:0 | Atalanta U19 |
Benevento U17 | 5:2 | Pescara U17 |
Pianese | 0:1 | Cesena | ||
Arzignano | 0:0 | Como | ||
SSC Bari | 0:0 | Picerno |
FC Shkupi | 2:2 | FK Belasica | ||
Pobeda Prilep | 1:4 | Shkendija | ||
Renova | 1:1 | Brera Strumica | ||
Rabotn. Skopje | 2:0 | Makedonija | ||
Sileks Kratovo | 1:0 | Vardar Skopje |
Gzira Utd. | 0:2 | Valletta FC |
Al-Sailiya SC | 0:3 | Al-Duhail SC |
Sfintul Gheor. | 0:0 | CSF Speranta | ||
Zimbru Chisinau | 0:4 | FC Sheriff |
CF Pachuca U20 | 2:2 | Tigres UANL U20 | ||
Santos U20 | 2:0 | Toluca U20 |
Tigres UANL | 1:1 | CF Pachuca | ||
Club León FC | 2:1 | Club Tijuana |
Doncaster Rov. | 1:2 | Charlton Athl. |
Royal Antwerpen | 1:1 | RSC Anderlecht |
|
|
FC Brügge | 3:2 | KRC Genk |
|
Mansfield Town | 3:5 n.E. | Newport County |
VV St. Truiden | 2:2 | KAS Eupen |
Dersimspor | 4:3 | Inter 2000 | ||
FC Elazig Spor | 1:3 | Klub Kosova | ||
TuS Berne | 0:4 | Düneberger SV | ||
SV Bergstedt | 0:5 | Bramfelder SV | ||
V/W Billstedt | 5:4 | Rahlstedter SC |
Lonestar K. FC | 0:1 | TRAU FC |
Eintr. Lokstedt | 6:0 | SV Eidelstedt | ||
SCALA | 2:2 | Nikola Tesla | ||
SV Halstenbek | 0:2 | SC Sternschanze | ||
SC Nienstedten | 2:4 | USC Paloma | ||
FC Türkiye | 3:0 | Harburger TB | ||
SSV Rantzau | 3:5 | Niendorf II |