AS Rom | 21:00 | AC Mailand |
|
|
Atal. Bergamo | 21:00 | FC Liverpool |
|
|
West Ham Utd. | 21:00 | B. Leverkusen |
|
|
Ol. Marseille | 21:00 | Benfica |
|
LOSC Lille | 18:45 | Aston Villa |
|
|
AC Florenz | 18:45 | Viktoria Pilsen | ||
PAOK Saloniki | 21:00 | FC Brügge |
|
|
Fenerbahce | 21:00 | Olymp. Piräus |
Marokko U17 | 19:00 | Algerien U17 |
Zorya Lugansk | 14:30 | Shakhtar D. |
Grêmio | 2:0 | Athletico-PR |
|
|
RB Bragantino | 2:1 | Vasco da Gama | ||
Atlético-MG | 1:1 | Criciúma EC | ||
Palmeiras | 0:1 | Internacional |
|
|
Fortaleza | 1:1 | EC Cruzeiro |
|
|
Juventude | 2:0 | Corinthians |
|
|
Flamengo | 2:1 | FC São Paulo |
|
Bahia U20 | 20:00 | Cruzeiro U20 | ||
Grêmio U20 | 20:15 | América-MG U20 | ||
Atlético-MG U20 | 22:00 | Cuiabá U20 |
HooGee | 19:15 | Ekenäs IF II |
Gnistan/Ogeli | 19:15 | MPS |
Nokian Palloseura | 19:15 | P-Iirot |
NK Domzale | 16:00 | FC Koper |
Rosario Central | 1:1 | Dep. Riestra |
CA Unión | 1:2 | Gimnasia (M) | ||
Dep. Maipú | 21:00 | Juv. Unida (SL) |
Richmond | 4:5 n.E. | Loudoun United | ||
Miami FC | 2:4 | Tormenta FC | ||
Memphis 901 | 2:0 | Miami United | ||
Tulsa | 2:1 | Hailstorm FC | ||
Legion FC | 4:2 n.V. | Red Wolves | ||
Union Omaha | 5:3 n.E. | El Paso | ||
Las Vegas | 2:1 n.V. | Spokane |
The Strongest | 2:1 | Club San José |
Atl. Nacional | 0:1 | Pereira | ||
CD La Equidad | 16:00 | Fortaleza CEIF | ||
Patriotas | 18:10 | Indep. Medellín | ||
CD América | 20:20 | Deportivo Pasto |
Al-Seeb | 15:45 | Al-Wahda SC | ||
Al-Nasr | 15:55 | Oman Club | ||
Al-Rustaq | 18:10 | Ibri Club | ||
Bahla Club | 18:10 | Sur SC |
Al-Taawoun | 17:00 | Al-Khaleej | ||
Al-Fateh | 20:00 | Al-Raed | ||
Al-Shabab | 20:00 | Abha |
Cleopatra FC | 16:00 | Ittihad Alex | ||
Modern Future | 19:00 | Pharco FC | ||
Ismaily | 19:00 | Zed FC |
Otelul Galati | 19:30 | U Cluj |
Civil Service | 20:45 | East Kilbride |
Peñarol | 1:3 | Mvd City Torque |
Nacional | 01:00 | Libertad |
Taunton Town | 20:45 | Weston-super-M. | ||
Truro City FC | 20:45 | FC Weymouth |
Vila Nova FC | 2:0 | Cuiabá-MT |
|
TJK Legion | 17:00 | Trans Narva U21 |
Bangkok Utd. | 14:00 | Lamphun Warrior |
Halifax Town | 20:45 | Oldham Athletic |
Altay Oskemen | 0:1 | FK Arys | ||
Okzhetpes | 0:0 | Khan Tengri |
Aston Villa U18 | 19:00 | Brighton U18 |
Comunicaciones | 0:0 | CSD Municipal |
Herrera FC | 2:1 | UMECIT FC | ||
Independiente | 3:1 | Veraguas United |
Sporting FC | 2:1 | Santos FC | ||
LD Alajuelense | 3:1 | Grecia |
Shahin Bushehr | 0:3 | Spad |
Técnico U. | 2:1 | Dep. Cuenca | ||
Imbabura SC | 21:00 | Uni. Católica | ||
Independiente | 23:30 | Mushuc Runa SC |
Grobina | 16:30 | FK Liepaja | ||
FS Jelgava | 18:30 | Valmiera |
Indonesien U23 | 15:00 | Australien U23 | ||
Jordanien U23 | 17:30 | Katar U23 |
FC Alashkert | 15:00 | West Armenia | ||
Shirak Gyumri | 17:00 | FC Van |
FC Hoyvík | 20:00 | HB Tórshavn II |
Paykan FC | 14:00 | Havadar SC | ||
Gol Gohar | 15:15 | Esteghlal Khz. | ||
Sanat Naft | 17:30 | Persepolis |
Oaxaca | 7:6 n.E. | Cimarrones | ||
Atlético La Paz | 2:3 | Min. Zacatecas |