FC Liverpool | 5:2 | AS Rom |
|
Harkemase Boys | 5:1 | Papendorp |
Heracles II | 3:0 | NAC Breda U21 | ||
ADO U21 | 2:2 | Feyenoord U21 |
NSC Nijkerk | 2:4 | SV Huizen |
AFC Amsterdam | 0:3 | HHC Hardenberg | ||
FC Lisse | 2:1 | De Treffers |
Sport Recife | 1:1 | Botafogo |
|
VJS/Akatemia | 2:0 | Toukolan Teräs | ||
PK-35 | 4:0 | SexyPöxyt | ||
Atletico Malmi | 2:0 | FC Pelifiilis |
TSV Buch | 2:3 | 1.SC Feucht | ||
SC 04 Schwabach | 1:1 | FC Lichtenfels |
FC Neustadt | 0:3 | FC Radolfzell |
TSV Moosach | 0:3 | FC Deisenhofen | ||
TV Aiglsbach | 0:3 | ESV Freilassing |
TuSG Ritterhude | 1:4 | Hagen/Uthlede |
TSV Pattensen | 3:0 | Ramlingen-E. | ||
FC Eldagsen | 1:1 | Heeßeler SV | ||
Bad Pyrmont | 2:0 | SV Bavenstedt | ||
HSC/BW Tündern | 1:1 | Egestorf/L. II |
Todesfelde II | 3:4 | GW Siebenbäumen |
FV Bad Vilbel | 6:2 | G. Ober-Roden |
CA Colón | 4:0 | CA Patronato | ||
Independiente | 0:1 | Defensa |
Santamarina | 2:1 | Ferro | ||
Sarmiento Junin | 2:2 | Atl. Rafaela |
Atlético FC | 3:3 | Quindío |
Deportivo Pasto | 3:0 | Boyacá Chicó |
Mineros | 3:3 | Carabobo FC |
S. Brijeg U17 | 4:1 | Zeljeznicar U17 |
Banga | 4:3 n.E. | Dziugas |
Palanga | 0:2 | FK Suduva | ||
Riteriai | 2:0 | Kauno Zalgiris |
Gaz Metan | 2:3 | FC Hermannstadt |
Prestatyn | 0:0 | Barry Town |
FC Liefering | 1:1 | Blau-Weiß Linz |
|
|
FC Wacker | 0:0 | TSV Hartberg |
|
|
SV Kapfenberg | 2:3 | WSG Tirol |
|
|
Wiener Neustadt | 2:2 | A. Lustenau |
|
Derby County | 3:1 | Cardiff City | ||
Nottm Forest | 3:0 | FC Barnsley |
Tampines Rovers | 2:4 | Persija Jakarta |
|
|
Johor DT | 3:2 | SLNA FC | ||
Al-Ahed | 3:1 | Manama Club | ||
Malkiya Club | 1:2 | Al-Jazeera Club | ||
Al-Jaish SC | 1:1 | Al-Zawraa SC | ||
Al-Quwa Al-Jaw. | 2:0 | Al-Suwaiq |
Spennymoor Town | 1:2 | Telford Utd | ||
Blyth Spartans | 2:1 | Curzon Ashton | ||
Nuneaton | 1:1 | Boston Utd. |
Sport. Luqueño | 1:2 | CD Capiatá |
FC Flora U17 | 2:1 | Tammeka U17 | ||
FC Santos U17 | 3:6 | Kalju FC U17 | ||
Estland U15 | 0:4 | Kalev U17 |
FCI Tallinn U19 | 1:8 | Levadia U19 | ||
JK Augur U19 | 3:0 | FC Helios U19 | ||
Trans Narva U19 | 1:2 | JK Tammeka U19 | ||
FC Elva U19 | 0:6 | FC Nomme U19 |
Shelbourne | 7:2 | Drogheda United | ||
Shamrock Rovers | 0:1 | Longford Town |
Bristol Rovers | 1:1 | Wigan Athletic | ||
Oldham Athletic | 0:3 | Southend United | ||
AFC Rochdale | 1:1 | Plymouth Argyle | ||
Shrewsbury Town | 3:1 | Peterborough | ||
Bradford City | 2:0 | MK Dons | ||
Doncaster Rov. | 0:1 | Blackburn |
Coventry City | 2:4 | Lincoln City | ||
Newport County | 2:1 | Accrington St. | ||
Yeovil Town | 0:0 | Forest Green | ||
FC Morecambe | 0:0 | Cambridge Utd. |
Bromley | 0:0 | Barrow | ||
Gateshead | 2:5 | Ebbsfleet | ||
Torquay | 3:4 | Guiseley | ||
Leyton Orient | 0:1 | Maidenhead Utd. | ||
Tranmere Rovers | 1:2 | Solihull Moors |
Dergview | 1:0 | Larne FC |
Chita | 0:0 | Dinamo Barnaul | ||
Irkutsk | 2:3 | Irtysh Omsk |
Ac. Clinceni | 2:4 | FC Arges | ||
UTA Arad | 3:0 | SSU Poli |
FK Kaluga | 1:2 | Torpedo Moskau |
Livingston FC | 0:1 | Inverness CT |
Hradec Kralove | 4:1 | Olympia |
Esbjerg fB | 0:1 | Vejle BK | ||
Nyköbing FC | 3:3 | Viborg FF |
HamKam | 0:0 | Sandnes Ulf |
Grorud | 3:1 | Odd II |
Gornik Leczna | 2:1 | Chrobry Glogow | ||
Stomil Olsztyn | 2:2 | Ruch Chorzow | ||
Olimpia Grudz. | 2:2 | Stal Mielec |
Helsingborgs IF | 0:2 | AFC Eskilstuna | ||
IFK Värnamo | 2:0 | Varbergs BoIS |
Malmö U21 | 1:0 | Trelleborg U21 | ||
IFK U21 | 3:1 | IF Elfsborg U21 | ||
Häcken U21 | 4:0 | Halmstad U21 |
Sirius U21 | 0:0 | IF Bromma U21 | ||
Hammarby U21 | 1:2 | Norrköping U21 |
Neftchi | 0:0 | Metallurg Bk. | ||
FK Buxoro | 1:0 | Qizilqum |
Tottenham U18 | 9:0 | Arsenal U18 |
H. Kfar Saba | 0:2 | H. Petah Tikva | ||
Ramat haSharon | 3:1 | Hapoel Bnei Lod | ||
Hapoel Marmorek | 1:0 | Maccabi Herzlya | ||
Ironi Nesher | 0:2 | H. Ramat Gan |
LSK Hansa | 4:0 | Braunschweig II | ||
VfB Oldenburg | 2:3 | VfB Lübeck |
|
|
St. Pauli II | 0:2 | G. Egestorf/L. |
FC Gleisdorf 09 | 0:1 | Amateure OÖ |
SV Elversberg | 1:1 | TSV Steinbach | ||
TuS Koblenz | 0:2 | W. Mannheim |
|
TuS Erndtebrück | 1:0 | Westf. Rhynern | ||
Wegberg-Beeck | 2:1 | 1.FC Köln II | ||
SC Wiedenbrück | 0:2 | RW Essen |
|
|
Bonner SC | 5:2 | SV Rödinghausen |
Young Violets | 6:0 | SV Schwechat | ||
SC Neusiedl/See | 1:0 | SV Horn | ||
FC Marchfeld | 3:0 | Traiskirchen |
TSV Kottern | 2:2 | SV Pullach |
SV Rugenbergen | 0:0 | Barmbek-U. | ||
V/W Billstedt | 3:4 | VfL Pinneberg |
Ammerthal | 1:3 | DJK Gebenbach | ||
DJK Don Bosco | 4:1 | FSV Erlangen-B. |
SG Barockstadt | 2:2 | KSV Baunatal |
CZ Jena II | 4:1 | BSG Wismut Gera |
Friedrichsberg | 2:3 | Heider SV | ||
TSB Flensburg | 2:1 | VfR Neumünster |
SKF Sered | 6:0 | Bardejov | ||
FK Poprad | 1:1 | Komarno | ||
Skalica | 4:0 | Spisska N. Ves |
PSV U17 | 2:0 | Ajax U17 |
Niendorf U19 | 0:3 | RB Leipzig U19 |
TWL Elektra | 1:1 | SR Donaufeld |
HB Istar | 0:2 | GZ City | ||
DL Chanjoy | 0:3 | TJ Tianhai | ||
LN Tieren | 2:1 | HN FC | ||
Liaoning FC | 1:4 | DL Pro | ||
SZ Peng City | 5:4 n.E. | CC Yatai | ||
SZ Dongwu | 0:4 | HB FC |
Tainan City | 0:2 | NTUS |
Lincoln FC | 1:3 | Europa FC |
PSPS Riau | 1:0 | PSIR Rembang | ||
Persibat | 1:1 | Persipal BU | ||
Persiraja | 0:0 | Persik Kendal |
Slavia Sofia | 1:0 | Botev Plovdiv |
Golden Arrows | 3:1 | Kaizer Chiefs | ||
Royal AM | 0:0 | Chippa United | ||
Ajax Cape Town | 1:0 | Baroka FC |
Inter Hamburg | 1:5 | Pinneberg II | ||
Niendorf II | 7:0 | FC Elmshorn | ||
SV Eidelstedt | 0:3 | USC Paloma | ||
Harburger TB | 3:1 | SV Halstenbek | ||
SC Sternschanze | 5:0 | SCALA |
Newry City | 0:3 | HW Welders |