Bayern München | 3:1 | Hannover 96 |
|
|
TSG Hoffenheim | 4:0 | RB Leipzig |
|
|
B. Leverkusen | 1:1 | Bor. Dortmund |
|
|
1.FSV Mainz 05 | 1:3 | FC Augsburg |
|
|
Werder Bremen | 1:0 | VfB Stuttgart |
|
|
FC Schalke 04 | 2:2 | 1.FC Köln |
|
1.FC Nürnberg | 1:0 | SV Sandhausen |
|
|
MSV Duisburg | 2:0 | Greuther Fürth |
|
|
Holstein Kiel | 2:2 | F. Düsseldorf |
|
Fortuna Köln | 1:1 | FSV Zwickau |
|
|
Wehen Wiesbaden | 4:1 | SC Paderborn |
|
|
Rot-Weiß Erfurt | 0:0 | SV Meppen | ||
SF Lotte | 0:0 | Pr. Münster |
|
|
Chemnitzer FC | 2:3 | 1.FC Magdeburg |
|
|
Karlsruher SC | 0:0 | VfR Aalen |
|
USA U17 | 1:5 | Niederlande U16 | ||
Fidschi | 8:0 | Tuvalu | ||
Tonga | 0:8 | Salomonen | ||
Neukaledonien | 1:2 | Vanuatu |
FC Barcelona | 2:2 | Celta Vigo |
|
|
Atlético Madrid | 2:1 | Real Sociedad |
|
|
FC Sevilla | 2:0 | Dep. La Coruna | ||
Athletic Bilbao | 0:0 | Real Madrid |
|
FC Turin | 1:1 | Atal. Bergamo |
R. Straßburg | 2:1 | Paris SG |
|
|
AS Monaco | 1:0 | Angers SCO | ||
Troyes | 0:1 | EA Guingamp | ||
OGC Nizza | 3:1 | FC Metz | ||
LOSC Lille | 1:0 | FC Toulouse | ||
Stade Rennes | 2:0 | Amiens SC |
Dinamo Moskau | 2:0 | FK Rostov | ||
Zenit S-Pb | 2:1 | Ural | ||
Lok Moskau | 1:0 | Rubin Kazan |
Anzhi II | 5:0 | SKA II | ||
Krasnodar II | 8:1 | Akhmat II |
Wolfsberger AC | 0:0 | Rapid Wien |
|
|
SCR Altach | 1:2 | Sturm Graz |
|
|
Admira Wacker | 1:0 | SKN St. Pölten | ||
SV Mattersburg | 1:0 | LASK |
|
Concordia | 3:0 | FC Botosani | ||
CS U Craiova | 3:1 | FCV Farul |
Akhisarspor | 0:0 | Y. Malatyaspor | ||
Karabükspor | 0:1 | Göztepe | ||
Besiktas | 3:0 | Galatasaray |
|
ADO Den Haag | 0:3 | FC Groningen | ||
Twente Enschede | 3:3 | Ajax Amsterdam |
|
|
Feyenoord | 1:0 | Vitesse Arnheim | ||
Willem II | 3:1 | Heracles Almelo |
Lausanne-Sport | 1:4 | FC Basel |
|
|
FC Luzern | 2:1 | FC Sion |
|
Celtic Glasgow | 5:1 | Motherwell FC | ||
Heart of Midl. | 1:1 | Hamilton Acad. | ||
Partick Thistle | 0:1 | Hibernian FC | ||
Ross County | 0:2 | Dundee FC | ||
St. Johnstone | 1:2 | Kilmarnock FC |
Chornomorets | 1:1 | Zorya Lugansk | ||
Shakhtar D. | 2:0 | Veres Rivne |
PAS Lamia U19 | 0:0 | Panetolikos U19 | ||
Levadiakos U19 | 1:0 | AEK Athen U19 | ||
PAO U19 | 0:0 | Panionios U19 | ||
Platanias U19 | 1:1 | Atromitos U19 |
Asteras Tripoli | 4:0 | AOK Kerkyra | ||
AO Xanthi | 0:3 | PAOK Saloniki | ||
Olymp. Piräus | 3:1 | Apollon Smyrnis |
Veria NPS | 1:0 | AE Sparti |
Lierse SK | 2:0 | KVC Westerlo | ||
Cercle Brügge | 2:2 | Union SG |
KSC Lokeren | 1:2 | RSC Anderlecht |
|
|
KV Kortrijk | 4:1 | SK Beveren | ||
Royal Mouscron | 1:1 | VV St. Truiden | ||
KV Mechelen | 3:2 | KRC Genk |
|
Dessel Sport | 1:1 | Lommel SK | ||
KMSK Deinze | 2:0 | Patro Eisden | ||
KSK Lierse Kem. | 2:3 | RE Virton | ||
ASV Geel | 1:3 | FC Knokke | ||
KSK Heist | 0:3 | KSV Oudenaarde |
Dukla Prag | 0:2 | FK Teplice | ||
Zbrojovka Brünn | 1:1 | Zlin | ||
Karvina | 1:0 | Bohemians 1905 | ||
1.FC Slovacko | 2:1 | Jihlava | ||
Slovan Liberec | 1:0 | Sigma Olmütz | ||
Viktoria Pilsen | 2:0 | Jablonec |
Lyngby BK | 1:2 | Aalborg BK |
Backa | 2:2 | Roter Stern |
NK Osijek | 2:0 | Slaven Belupo | ||
HNK Rijeka | 1:2 | Hajduk Split |
Wisla Plock | 2:0 | Arka Gdynia | ||
Zaglebie Lubin | 4:2 | Nieciecza | ||
Sandecja | 2:2 | Legia Warschau |
|
Botev Vratsa | 2:2 | Loko Sofia | ||
Oborishte | 1:2 | Maritsa | ||
Ludogorets II | 2:0 | Neftochimic | ||
B. Galabovo | 3:2 | C. Balchik | ||
Tsarsko Selo | 2:0 | Pomorie | ||
Lokomotiv GO | 1:0 | Litex Lovech | ||
Sozopol | 1:2 | Nesebar |
Cherno More | 0:0 | Botev Plovdiv | ||
Levski Sofia | 3:0 | Pirin |
Rudar Velenje | 1:2 | NK Triglav | ||
NK Maribor | 2:1 | ND Gorica |
Paksi FC | 3:1 | Vasas FC | ||
Debrecen | 1:0 | Honvéd | ||
Puskás AFC | 1:3 | Haladás | ||
Mezőkövesd | 0:0 | Diósgyőr | ||
Újpest FC | 2:2 | Balmazújváros | ||
Ferencváros | 3:1 | Fehérvár |
MSK Zilina | 1:0 | Podbrezova | ||
FC ViOn | 3:0 | FK Senica | ||
Tatran Presov | 0:0 | Dunajska Streda | ||
Michalovce | 1:1 | Ruzomberok | ||
Slo. Bratislava | 1:1 | AS Trencin |
FSV Malchin | 1:0 | SGA Boizenburg | ||
FC Förderkader | 1:1 | Grimmener SV | ||
SV Pastow | 3:2 | TSV Bützow | ||
MSV Pampow | 4:1 | E. Ueckermünde | ||
TSV Friedland | 1:3 | FC Pommern | ||
Güstrower SC | 2:2 | Rostocker FC |
Meuselwitz II | 3:1 | FC Eisenach |
FC 1910 Lößnitz | 3:0 | Radebeuler BC | ||
FC Grimma | 5:0 | Rapid Chemnitz | ||
VfB Zwenkau | 3:1 | K. Markkleeberg | ||
Großenhainer FV | 2:1 | Lipsia Eutritzsch | ||
BSG Stahl Riesa | 2:0 | Pirna-Copitz | ||
Eintr. Niesky | 6:1 | Reichenbach |
CSC 03 Kassel | 5:2 | TSV Mengsberg | ||
SV Kaufungen 07 | 2:1 | SSV Sand |
MTV TB Lbg. | 2:2 | Eintr. Cuxhaven |
HSC/BW Tündern | 0:2 | Heeßeler SV |
Woltmershausen | 1:2 | SC Borgfeld | ||
TuRa Bremen | 1:1 | SV Grohn | ||
TV Bremen-Walle | 4:1 | Melchiorshausen |
Berliner SC | 4:2 | TuS Makkabi |
TSV Essingen | 1:1 | VfB Neckarrems | ||
VfL Pfullingen | 5:1 | TSG Tübingen | ||
Norm. Gmünd | 2:2 | Ehingen-Süd |
VfR Horst | 4:3 | SV Schackendorf | ||
TSV Pansdorf | 1:2 | SV Eichede II | ||
VfB Lübeck II | 9:1 | Kellinghusen |
TSV Bordesholm | 4:0 | FC Kilia Kiel | ||
Gettorfer SC | 2:2 | TSV Rantrum | ||
C. Schönkirchen | 2:0 | SG Geest 05 |
FC Kirrlach | 0:0 | Durlach-Aue | ||
1.FC Bruchsal | 3:1 | FC Zuzenhausen |
TuS Hohenecken | 1:1 | Ludwigshaf. SC | ||
SC Hauenstein | 0:3 | Bad Kreuznach | ||
Waldalgesheim | 2:3 | SG Rieschweiler | ||
Bienwald Kandel | 1:0 | ASV Fußgönheim |
Freiburger FC | 4:1 | SV Endingen | ||
Kehler FV | 0:0 | FC Bad Dürrheim | ||
SC Lahr | 1:1 | FC Denzlingen | ||
FC Singen 04 | 3:2 | FC Auggen | ||
Offenburger FV | 1:1 | SV Stadelhofen |
VfB Dillingen | 0:1 | RW Hasborn |
SV Lengede | 0:1 | Wolfenbüttel |
TuS Koblenz II | 2:1 | FV Morbach |
Ferro | 0:2 | Aldosivi | ||
Brown (Adrogué) | 3:0 | CA All Boys | ||
Nueva Chicago | 1:1 | GyE Jujuy | ||
Instituto AC | 1:0 | Quilmes |
Huracán | 1:1 | CA Patronato | ||
Olimpo | 2:0 | Chacarita Jrs. | ||
Argentinos Jrs. | 2:2 | CA Temperley |
Kumamoto Ozu HS | 1:0 | Yonago Kita HS |
Western Sydney | 0:2 | Brisbane Roar | ||
Newcastle | 1:2 | Melbourne City |
FK Krupa | 1:1 | GOSK Gabela | ||
FK Sarajevo | 3:0 | B. Banja Luka | ||
Zrinjski Mostar | 3:0 | NK Vitez |
S. Brijeg U17 | 1:0 | Banja Luka U17 | ||
Bijeljina U17 | 0:2 | Zeljeznicar U17 | ||
Sarajevo U17 | 20:0 | NK Vitez U17 | ||
FK Sloboda U17 | 5:0 | GOSK U17 |
KF Teuta | 0:1 | FC Kamza | ||
KF Skënderbeu | 2:1 | FK Kukësi |
CS Cerrito | 2:2 | Rentistas | ||
CD Maldonado | 0:0 | Central | ||
Cerro Largo | 3:4 n.E. | Villa Teresa | ||
CA Progreso | 3:2 | Villa Española |
Pyramids FC | 2:1 | Tanta SC | ||
El Raja | 1:1 | Zamalek | ||
El Ahly | 4:1 | Enppi SC |
USM Blida | 2:1 | O Médéa | ||
MC Oran | 1:1 | USM Algier | ||
NA Hussein Dey | 0:0 | ES Sétif | ||
USM Bel Abbès | 1:1 | MC Algier | ||
Paradou AC | 0:0 | CR Belouizdad |
CR Al Hoceima | 1:1 | RS Berkane | ||
CA Khénifra | 1:5 | Hassania Agadir | ||
OC Safi | 1:1 | AS FAR Rabat |
Indiana Hoosier | 4:3 n.E. | Michigan State | ||
Cardinals | 3:4 n.E. | Akron Zips | ||
Wake Forest | 0:2 | Stanford Card. |
Chikhura | 5:4 n.E. | Torpedo Kutaisi |
Arbroath | 1:2 | Stranraer | ||
Airdrieonians | 2:1 | Forfar Athletic | ||
Ayr United | 3:2 | Albion Rovers | ||
Raith Rovers | 2:1 | Alloa Athletic | ||
Queen's Park | 2:1 | East Fife |
Annan Athletic | 2:0 | Elgin City | ||
Berwick Rangers | 1:0 | Stirling Albion | ||
Clyde FC | 0:0 | Montrose | ||
Peterhead | 3:0 | Edinburgh City |
Rampla Jrs | 0:1 | CA Cerro |
Olimpia | 1:0 | Libertad | ||
Guaraní | 2:1 | Cerro Porteño |
FC Portsmouth | 2:0 | Northampton | ||
FC Walsall | 1:2 | FC Bury |
Southend United | 2:0 | Oldham Athletic | ||
Bristol Rovers | 2:1 | Rotherham |
Bromley | 2:2 | Dover Athletic | ||
Halifax Town | 0:1 | Barrow | ||
Hartlepool Utd. | 1:2 | Macclesfield T. | ||
Solihull Moors | 1:0 | Leyton Orient | ||
Sutton Utd. | 2:0 | Eastleigh | ||
Torquay | 0:0 | Aldershot | ||
Wrexham | 2:0 | Maidenhead Utd. |
Lurgan Celtic | 1:1 | Portadown | ||
PSNI FC | 1:1 | HW Welders | ||
Institute FC | 3:0 | Loughgall | ||
Ballyclare | 2:1 | Limavady |
Ballymena Utd | 2:1 | Ballinamallard | ||
Carrick Rangers | 1:3 | Coleraine | ||
Crusaders | 1:0 | Glentoran | ||
Linfield FC | 1:0 | Dungannon | ||
Warrenpoint | 1:3 | Cliftonville | ||
Ards FC | 0:2 | Glenavon |
Renate | 0:0 | Santarcangelo | ||
AJ Fano | 1:0 | Triestina | ||
Feralpisalò | 2:1 | Südtirol | ||
AS Gubbio | 1:0 | Bassano | ||
Sambenedettese | 1:1 | Pordenone | ||
LR Vicenza | 0:2 | Ravenna | ||
Reggiana | 4:1 | UC AlbinoLeffe |
Sancaktepe FK | 2:0 | Hatayspor |
Pendikspor | 2:0 | Nazilli Bld. | ||
Baskent Safak | 2:1 | Karagümrük |
SD Huesca | 3:1 | FC Córdoba | ||
Reus Deportiu | 2:1 | Barça Atlètic | ||
Rayo Vallecano | 1:0 | FC Granada | ||
Lorca FC | 0:2 | Real Oviedo |
Rennes B | 0:1 | Lorient B |
ES Paulhan | 2:1 | AS Monaco U21 | ||
Mont-de-Marsan | 1:0 | SC Sète |
AC Amiens | 1:0 | Stade Reims B |
Gil Vicente | 1:2 | Oliveirense | ||
V. Guimarães B | 3:1 | SC Braga B | ||
Sporting B | 3:0 | FC Porto B |
Moreirense FC | 1:1 | CS Marítimo | ||
CD Tondela | 1:3 | Rio Ave | ||
GD Chaves | 0:0 | Boavista Porto |
Dundee United | 2:1 | Dunfermline A. | ||
Morton | 4:1 | Brechin City | ||
Queen o. t. S. | 0:0 | Inverness CT | ||
St. Mirren | 0:1 | Dumbarton |
C. Rizespor | 3:2 | Denizlispor | ||
Ankaragücü | 2:1 | Ümraniyespor | ||
Samsunspor | 0:4 | Eskisehirspor |
FC Aarau | 3:0 | FC Chiasso | ||
FC Wil 1900 | 1:0 | Rapperswil-Jona |
Ranheim | 6:4 n.E. | Sogndal |
HNK Sibenik | 2:1 | NK Varazdin | ||
Din. Zagreb II | 4:0 | NK Dugopolje | ||
NK Sesvete | 2:1 | NK Novigrad | ||
NK Kustosija | 1:1 | H. Dragovoljac | ||
NK Solin | 0:0 | HNK Gorica |
Lech Posen II | 1:1 | Unia Solec | ||
Baltyk Gdynia | 1:0 | Pogon II |
OFK Titograd | 5:0 | OFK Petrovac | ||
FK Iskra | 0:2 | Rudar Pljevlja | ||
Sutjeska Niksic | 3:0 | FK Decic Tuzi | ||
Kom Podgorica | 0:1 | B. Podgorica |
M. Tel Aviv | 1:1 | FC Ashdod | ||
Bnei Yehuda | 3:0 | Bnei Sachnin | ||
H. Ashkelon | 1:1 | Maccabi Netanya | ||
Hapoel Akko | 1:3 | B. Jerusalem |
Hacettepe 1945 | 0:1 | Düzcespor | ||
B. Yeni Carsi | 2:0 | Antalya Kemer |
UE Costa Brava | 1:0 | At. Saguntino | ||
Valencia B | 1:1 | UE Olot | ||
FC Villarreal B | 2:0 | Dep. Aragón | ||
Hércules | 1:1 | FC Ontinyent |
Arenas Club | 0:0 | Gernika Club | ||
SD Leioa | 0:1 | SD Amorebieta |
RM Castilla | 0:0 | UD Sanse | ||
CD Guijuelo | 3:1 | Unión Adarve |
1461 Trabzon | 0:0 | Diyarbekir Spor | ||
Kirikhanspor | 1:2 | Bucaspor 1928 |
Kocaelispor | 0:0 | Karacabey Bld |
Hamburger SV II | 2:2 | VfV Hildesheim | ||
Eutin 08 | 1:2 | SSV Jeddeloh II |
Hertha BSC II | 2:3 | Lok Leipzig | ||
BFC Dynamo | 4:0 | U. Fürstenwalde | ||
VfB Auerbach | 1:0 | Viktoria Berlin |
|
|
Budissa Bautzen | 3:1 | Altglienicke |
Alem. Aachen | 2:0 | SC Verl |
|
|
Düsseldorf II | 0:1 | Wattenscheid 09 | ||
B. Dortmund II | 2:0 | Wegberg-Beeck | ||
SC Wiedenbrück | 2:1 | 1.FC Köln II |
W. Mannheim | 2:2 | SV Röchling | ||
K. Offenbach | 3:1 | SSV Ulm 1846 |
|
|
Schott Mainz | 0:1 | TSV Steinbach |
VfR Garching | 3:0 | FC Memmingen | ||
FC Augsburg II | 0:1 | VfB Eichstätt |
CSD Municipal | 2:0 | Guastatoya |
TuS Dassendorf | 1:0 | TSV Buchholz 08 | ||
SV Curslack-N. | 4:1 | TuS Osdorf | ||
Concordia | 5:1 | Wedeler TSV |
DJK Vilzing | 1:3 | TSV Landsberg | ||
TSV Kornburg | 0:6 | Schwaben Augsb. | ||
SV Pullach | 2:2 | 1.FC Sonthofen |
Vikt. Griesheim | 4:1 | FSC Lohfelden | ||
Hessen Dreieich | 5:0 | OSC Vellmar | ||
Buch. Flieden | 3:1 | RW Frankfurt | ||
SC Waldgirmes | 4:2 | Bayern Alzenau | ||
RW Hadamar | 1:1 | KSV Baunatal |
FSV Bissingen | 4:3 | Karlsruhe II | ||
TSG Backnang | 0:3 | TSG Balingen | ||
SU Neckarsulm | 2:0 | SV Oberachern | ||
Bahlinger SC | 4:1 | TSG Weinheim |
Pfeddersheim | 4:1 | FV Diefflen | ||
FK Pirmasens | 0:0 | K'lautern II | ||
FC Karbach | 3:1 | SV Saar 05 | ||
FC 08 Homburg | 3:1 | RW Koblenz | ||
Hertha Wiesbach | 2:2 | FV Dudenhofen | ||
FV Engers 07 | 1:3 | Idar-Oberstein |
Anker Wismar | 2:1 | H. Zehlendorf | ||
Torgelower FC | 2:4 | FC Strausberg | ||
Optik Rathenow | 3:1 | FCM Schwerin | ||
Lichtenberg 47 | 2:0 | Malchower SV |
Schott Jena | 0:5 | Inter Leipzig | ||
Sandersdorf | 5:0 | VFC Plauen | ||
Einheit Kamenz | 0:0 | FC Eilenburg | ||
VfB Krieschow | 1:0 | SV Merseburg 99 | ||
Askan. Bernburg | 0:1 | Bischofswerda |
Bremer SV | 1:1 | Habenhauser FV | ||
SG Aumund-Veg. | 4:1 | OSC Bremerhaven |
SC Weiche 08 II | 3:0 | Friedrichsberg | ||
FC Dornbreite | 3:4 | Türkspor Kiel | ||
SV Eichede | 4:1 | VfR Neumünster | ||
Strand 08 | 2:0 | TSV Schilksee |
TuS Bersenbrück | 5:0 | TB Uphusen |
AFC A'dam U19 | 1:3 | PEC Zwolle U19 | ||
NAC Breda U19 | 4:0 | Dordrecht U19 | ||
Emmen U19 | 3:1 | Feyenoord U18 | ||
Den Bosch U19 | 1:3 | Roda JC U19 | ||
Excelsior U19 | 1:3 | Almere City U19 | ||
FC Twente U19 | 4:0 | VVV U19 |
Groningen U19 | 0:1 | Heerenveen U19 | ||
PSV U19 | 4:0 | Utrecht U19 | ||
Sparta U19 | 0:1 | Willem II U19 | ||
ADO U19 | 5:0 | Volendam U19 | ||
Vitesse U19 | 3:3 | Ajax U19 | ||
NEC U19 | 3:1 | Graafschap U19 | ||
AZ U19 | 0:2 | Feyenoord U19 |
Ajax U17 | 4:1 | Emmen U17 | ||
Heerenveen U17 | 7:1 | FC Twente U17 | ||
Feyenoord U17 | 1:2 | AZ U17 | ||
Utrecht U17 | 0:1 | ADO U17 | ||
PSV U17 | 3:1 | Vitesse U17 | ||
NEC U17 | 2:1 | Groningen U17 |
Osnabrück U19 | 3:1 | Chemnitz U19 | ||
Niendorf U19 | 1:3 | Hamburg U19 | ||
D. Dresden U19 | 1:0 | Braunschw. U19 | ||
U. Berlin U19 | 0:3 | RB Leipzig U19 | ||
Holst. Kiel U19 | 0:2 | W. Bremen U19 |
Paderborn U19 | 0:0 | Bielefeld U19 | ||
Duisburg U19 | 2:0 | A. Kloster. U19 | ||
VfL Bochum U19 | 2:3 | B. Dortmund U19 |
B. München U19 | 4:1 | SC Freiburg U19 | ||
Stuttgart U19 | 1:1 | SV Wehen U19 | ||
Frankfurt U19 | 0:0 | Hoffenheim U19 | ||
K'lautern U19 | 2:0 | Gr. Fürth U19 |
D. Dresden U17 | 0:3 | Hamburg U17 | ||
U. Berlin U17 | 2:3 | Hertha BSC U17 | ||
RB Leipzig U17 | 2:1 | Wolfsburg U17 | ||
Magdeburg U17 | 0:2 | E. Cottbus U17 |
A. Aachen U17 | 0:5 | 1.FC Köln U17 | ||
Schalke 04 U17 | 0:0 | VfL Bochum U17 | ||
Bielefeld U17 | 2:3 | Leverkusen U17 |
U'haching U17 | 2:1 | K'lautern U17 | ||
Hoffenheim U17 | 2:2 | Elversberg U17 |
Apol. Limassol | 6:0 | Pafos FC | ||
APOEL Nikosia | 2:1 | Ermis Aradippou | ||
Alki Oroklini | 2:1 | Ethnikos |
Global FC | 2:1 | Loyola |
Islah Club | 0:1 | Tadamon Sour | ||
Al-Mawadda SC | 0:0 | Akhaa Al-Ahly | ||
Salam Zgharta | 0:1 | Al-Ansar FC |
Faetano | 6:1 | Murata | ||
Fiorentino | 0:2 | Tre Penne | ||
San Giovanni | 0:1 | Cailungo | ||
Cosmos | 1:3 | Tre Fiori |
Gornik U19 | 1:1 | S. Szczecin U19 |
Uni. Católica | 2:0 | Delfín SC | ||
CD Clan Juvenil | 2:2 | CD El Nacional | ||
CS Emelec | 2:0 | Guayaquil City | ||
Dep. Cuenca | 1:3 | LDU Quito |
Rangers | 1:1 | Lee Man |
R&F HK | 1:2 | Orion |
Central Western | 2:2 | Kwai Tsing |
Kapaz PFK | 0:3 | Sumqayit |
KF Drenica | 1:0 | KF Liria | ||
Feronikeli 74 | 0:0 | FC Prishtina |
Bruno's Magpies | 8:1 | FC College 1975 |
Pyunik Erewan | 3:2 | Shirak Gyumri |
Bröndby IF U19 | 4:1 | Lyngby BK U19 | ||
Nordsjaell. U19 | 0:1 | Odense BK U19 |
CD Iquique | 2:1 | San Luis |
Atalanta U19 | 3:1 | Udinese U19 | ||
Inter U19 | 1:1 | Juventus U19 | ||
AC Florenz U19 | 2:3 | Chievo U19 | ||
Sassuolo U19 | 0:1 | Lazio Rom U19 | ||
FC Turin U19 | 1:0 | Bologna U19 | ||
AS Rom U19 | 2:1 | AC Mailand U19 |
Brescia U19 | 1:1 | Vercelli U19 | ||
Cesena FC U19 | 5:2 | Venezia FC U19 | ||
Cremonese U19 | 2:3 | Entella U19 | ||
FC Empoli U19 | 3:0 | Parma U19 | ||
Novara U19 | 3:0 | Carpi U19 | ||
Spezia U19 | 2:0 | Cittadella U19 |
SSC Bari U19 | 2:1 | Ternana U19 | ||
Cagliari U19 | 3:2 | Ascoli U19 | ||
SSD Palermo U19 | 3:1 | Foggia U19 | ||
Perugia U19 | 3:0 | Avellino U19 | ||
Pescara U19 | 1:1 | Benevento U19 | ||
Salernitana U19 | 0:3 | FC Crotone U19 |
Derthona | 0:1 | Gozzano | ||
Seregno | 1:1 | Chieri |
Ciliverghe | 2:1 | Atl.Chiuduno |
Virtus Verona | 1:0 | Belluno |
Castelvetro | 0:3 | Mezzolara |
St. Andrews FC | 1:3 | Sliema Wander. | ||
Hibernians FC | 2:1 | Vict. Hotspurs | ||
Santa Lucia FC | 0:5 | Birkirkara FC | ||
Balzan FC | 4:1 | Gudja United FC | ||
Naxxar Lions FC | 3:1 n.V. | Floriana FC | ||
Valletta FC | 2:0 | Senglea Ath. |
Al-Duhail SC | 2:1 | Al-Markhiya SC | ||
Al-Sailiya SC | 1:2 | Al-Ahli SC |
Bidvest Wits FC | 1:0 | Royal AM |
Buxtehude | 2:3 | Meiendorfer SV | ||
VfL Lohbrügge | 2:7 | SV Altengamme |
Shillong Lajong | 2:0 | Ch. Brothers |
Odisha FC | 0:2 | NorthEast Utd. |
Letzte Torschützen
Spieler/Team | Begegnung | |
---|---|---|
Michael Ruhs Western United | 3:1 | |
N. Irankunda Adelaide United | 3:0 | |
N. Irankunda Adelaide United | 2:0 | |
Sekou Sylla Sheikh Russel | 0:1 | |
N. Irankunda Adelaide United | 1:0 |