Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19

Kadergröße: 17

Durchschnittsalter: 18,9

Legionäre: 0   %

A-Nationalspieler: 0

Stadion: Yüksek İrtifa Kamp Ve Eğitim Merkezi 3 Nolu Saha  0 Plätze

Akt. Transferbilanz: +-0

Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19

Kader von Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 - Saison 21/22

Saison auswählen
#SpielerGeb. / AlterNat.Aktueller VereinMarktwert
-
Yusuf Kandil
Torwart
11.08.2003 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Firat Aymak
Torwart
23.01.2004 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Haluk Baydan
Innenverteidiger
01.09.2002 (18)TürkeiVereinslos
-
Enes Yigit
Innenverteidiger
01.01.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Idris Erdal
Linker Verteidiger
04.09.2003 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Furkan Alparslan
Rechter Verteidiger
01.08.2003 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Ahmet Eren Akgüney
Defensives Mittelfeld
01.01.2002 (19)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Yakup Kirtay
Defensives Mittelfeld
16.07.2003 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Ahmet Eren Aksakal
Zentrales Mittelfeld
02.02.2002 (19)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Ahmet Selim Handemir
Zentrales Mittelfeld
29.05.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Eren Özdemir
Offensives Mittelfeld
26.06.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Halil Ibrahim Akbaba
Offensives Mittelfeld
11.03.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Büyüksehir Belediye Erzurumspor Jugend
Alperen Karaca
Offensives Mittelfeld
11.02.2004 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Fatih Onay
Linksaußen
29.02.2004 (17)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Murat Dinc
Rechtsaußen
28.04.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Gürkan Varlik
Rechtsaußen
25.05.2002 (19)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
-
Yigit Türkmen
Mittelstürmer
16.06.2003 (18)TürkeiBüyüksehir Belediye Erzurumspor U19
Der Kader im Detail

Trainer in der Saison 21/22

  • Fetullah Demir
    Alter : 37 Jahre   Türkei
    Amtsantritt : 04.06.2021
    Amtsaustritt : -

Transferbilanz 21/22

Zu-/Abgänge Ablöse
Einnahmen 20 0
Ausgaben 5 0
Gesamtbilanz +-0
Alle Transfers